SM-pitkämatka R1 4.9.2010, karsinnat

H15K1

Smart Follow

        Starting time Intermediate
1,7 km
Finish
4,3 km
 
1.   Arto Talvinen MS Parma    12:25:00   10:10 (1)  27:40  
2.   Santeri Silvennoinen Kalevan Rasti    12:33:00   10:19 (2)  28:31  
3.   Edvard Sundman Delta    12:31:00   10:51 (4)  29:31  
4.   Jesse Ihalainen Navi    12:23:00   11:44 (8)  30:54  
5.   Aleksi Niemi Tampereen Pyrintö    12:29:00   13:06 (15)  31:01  
6.   Anssi Huostila Lammin Säkiä    12:21:00   14:05 (18)  31:37  
7.   Lari Takanen Vehkalahden Veikot    12:11:00   10:22 (3)  31:51  
8.   Ville Lampinen Helsingin Suunnistajat    12:19:00   12:05 (10)  32:51  
9.   Aki Saari Pohjankyrön Rasti    12:07:00   12:11 (11)  32:55  
10.   Arttu Syrjäläinen Navi    12:27:00   11:06 (6)  33:08  
11.   Eero Saleva Tuusulan Voima-Veikot    12:09:00      33:20  
12.   Anton Sulkula Suunta Jyväskylä    12:05:00   11:29 (7)  33:48  
13.   Samuli Koskinen Turun Suunnistajat    12:17:00   11:45 (9)  33:57  
14.   Antti-Ville Salomaa Navi    11:51:00   12:41 (12)  34:02  
15.   Olli Malinen Tuusulan Voima-Veikot    12:13:00   12:44 (13)  34:26  
16.   Henri Similä SK Vuoksi    11:37:00   11:03 (5)  34:55  
17.   Arto Niiranen Kalevan Rasti    11:49:00   12:46 (14)  35:32  
18.   Markus Arvola Koovee    11:47:00   15:54 (25)  37:25  
19.   Lasse-Pekka Lahti Kangasala SK    12:01:00   14:39 (20)  37:57  
20.   Vilho Loukkalahti Delta    11:55:00   15:01 (23)  38:17  
21.   Joachim Harald IK Falken    11:39:00   13:09 (16)  38:52  
22.   Petja Pöyhönen Länsi-Lavian Loiske    11:33:00   16:07 (28)  39:02  
23.   Janne Rohula Delta    11:23:00   17:05 (31)  42:42  
24.   Antti Sainio Keravan Urheilijat    11:59:00   16:45 (29)  43:08  
25.   Eetu Holmberg Ulvilan Ura    11:53:00   14:01 (17)  43:24  
26.   Viljam Grahn Närpes OK    11:43:00   16:04 (26)  44:09  
27.   Miika Koskinen Rajamäen Rykmentti    12:03:00   14:14 (19)  44:11  
28.   Otto Itkonen Turun Suunnistajat    11:01:00   15:46 (24)  44:30  
29.   Akseli Leino Rajamäen Rykmentti    12:15:00   21:01 (41)  45:21  
30.   Pyry Tuuppa Ulvilan Ura    11:27:00   17:43 (33)  45:31  
31.   Niko Herttuainen Raja-Karjalan Suunnistajat    11:31:00   17:36 (32)  46:41  
32.   Toni Anttila Suomusjärven Sisu    11:19:00   14:52 (22)  47:02  
33.   Christoffer Melin IK Falken    11:35:00   17:57 (34)  47:27  
34.   Joakim Hakala IF Femman    11:29:00   18:53 (38)  48:10  
35.   Janne Lousio Pihkaniskat    11:25:00   16:05 (27)  49:16  
36.   Pyry-Santeri Paloposki Hämeenlinnan Suunnistajat    11:17:00   20:10 (40)  50:42  
37.   Jere Pantsar Pellon Ponsi    11:03:00   18:40 (36)  51:15  
37.   Antti Mäkelä Rastikarhut    11:41:00   14:49 (21)  51:15  
39.   Jasper Martelius MS Parma    11:57:00   18:41 (37)  51:21  
40.   Santtu Virjula Navi    11:15:00   16:45 (29)  51:47  
41.   Ari Anttonen Keuruun Kisailijat    11:07:00   18:21 (35)  51:51  
42.   Teemu Hakulinen Espoon Suunta    11:13:00   19:57 (39)  53:06  
43.   Aapo Lönnroth Suomusjärven Sisu    11:11:00   22:37 (42)  56:35  
44.   Joni Juva MuurVi    11:21:00   28:04 (43)  56:50  
   Henri Lerssi Kaustisen Pohjan-Veikot    11:05:00      DNS  
   Roope Heinonen Espoon Suunta    11:09:00      DNS  
   Ville Sundelin Ulvilan Ura    11:45:00      DNS  
   vacant     12:00:00      DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English