SM-pitkämatka R1 4.9.2010, karsinnat

D21K3

Smart Follow

        Starting time Intermediate
5,1 km
Finish
6,6 km
 
1.   Merja Rantanen Koovee    12:27:00   35:26 (1)  44:49  
2.   Sofia Haajanen SK Pohjantähti    12:23:00   35:31 (2)  45:14  
3.   Mari Väänänen Kalevan Rasti    11:59:00   36:40 (3)  46:36  
4.   Marttiina Joensuu SK Pohjantähti    12:21:00   37:33 (5)  47:01  
5.   Karoliina Sundberg Lynx    12:25:00   37:06 (4)  47:50  
6.   Anni Heikkonen Rastikarhut    11:57:00   38:36 (6)  48:30  
7.   Outi Sareila MS Parma    11:53:00   39:17 (7)  49:21  
8.   Laura Hokka SK Pohjantähti    12:09:00   39:20 (8)  49:24  
9.   Outi Ojanen Kangasala SK    12:05:00   39:53 (9)  50:03  
10.   Johanna Ryynänen MS Parma    11:55:00   40:44 (10)  50:45  
11.   Liisa Pulli Tampereen Pyrintö    12:11:00   40:44 (10)  51:23  
12.   Marika Teini Rasti-Lukko    12:13:00   41:18 (12)  51:35  
13.   Susanna Tervo MS Parma    12:07:00   41:52 (15)  51:36  
14.   Anna-Sofia Marila Tampereen Pyrintö    11:51:00   41:26 (13)  51:38  
15.   Heidi Haapasalo Tampereen Pyrintö    12:03:00   41:49 (14)  51:42  
16.   Silja Tarvonen Kangasniemen Kalske    12:17:00   42:08 (16)  53:07  
17.   Päivi Autio Hiisirasti    11:49:00   43:25 (17)  53:56  
18.   Taru Ikäheimonen Lynx    12:15:00   45:05 (18)  55:25  
19.   Pernilla Tunis IF Femman    11:39:00   45:06 (19)  56:29  
20.   Niina Laakso Delta    11:47:00   45:23 (20)  57:20  
21.   Reetta Lakanen Vehkalahden Veikot    11:45:00   45:59 (21)  57:38  
22.   Maria Laine Tampereen Pyrintö    11:15:00   46:22 (22)  58:46  
23.   Emma Lähdekorpi Kalevan Rasti    11:33:00   47:58 (23)  59:05  
24.   Sabrina Meriheinä IF Sibbo-Vargarna    11:37:00   49:24 (26)  1:00:24  
25.   Laura Palm Kangasala SK    11:41:00   48:52 (24)  1:00:34  
26.   Hilla Lamminpää OK Orient    11:35:00   49:50 (28)  1:01:57  
27.   Jenni Mettälä Hiisirasti    11:23:00   49:33 (27)  1:02:07  
28.   Ann-Sofie Sundelin OK Botnia    11:25:00   49:57 (29)  1:02:10  
29.   Päivi Luoma Pihkaniskat    12:01:00   51:19 (31)  1:04:34  
30.   Eva-Lina Skogvik IK Kronan    11:43:00   55:04 (32)  1:07:36  
31.   Malena Lahtimies Leppävaaran Sisu    11:09:00   49:59 (30)  1:09:04  
32.   Anu Uhotoinen Espoon Suunta    11:31:00   49:07 (25)  1:10:36  
33.   Polina Kuznetsova Hämeenlinnan Suunnistajat    11:13:00   1:00:51 (34)  1:17:06  
34.   Johanna Keskitalo LLuja    11:07:00   59:39 (33)  1:17:21  
35.   Minttu-Maija Repo Olavin Rasti    11:05:00   1:04:09 (35)  1:22:01  
36.   Elina Rusanen Jämsän Retki-Veikot    11:01:00   1:25:33 (37)  1:43:28  
37.   Tanja Nyholm Karkki-Rasti    11:03:00   1:25:30 (36)  1:43:31  
   Heli Heikkilä MS Parma    11:11:00      DNS  
   Jenni Järvinen Hiisirasti    11:17:00      DNF  
   Sanna Salmenoja MS Parma    11:19:00      DNS  
   Matleena Juvonen Raja-Karjalan Suunnistajat    11:21:00      DNS  
   Jonna Bäckman OK Orient    11:27:00      DNF  
   Anna-Kaisa Harju MS Parma    11:29:00      DNS  
   Pinja Mäkinen Koovee    12:19:00      DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English