SM-pitkämatka R1 4.9.2010, karsinnat

D21K2

Smart Follow

        Starting time Intermediate
5,1 km
Finish
6,6 km
 
1.   Anni-Maija Fincke Tampereen Pyrintö    12:28:00   37:14 (1)  48:11  
2.   Mari Väisänen Kalevan Rasti    12:14:00   38:44 (3)  48:50  
3.   Anna Koponen Lynx    12:18:00   37:45 (2)  49:05  
4.   Anne-Mari Leskinen Lynx    12:22:00   38:46 (4)  49:10  
5.   Ulrika Uotila Koovee    12:24:00   39:23 (5)  50:28  
6.   Maija Sianoja MS Parma    12:16:00   39:40 (6)  51:01  
7.   Yvonne Gunell Pargas IF    12:20:00   40:23 (7)  51:04  
8.   Sanna Andelin Lahden Taimi    12:04:00   40:48 (8)  51:49  
9.   Riina Kuuselo Tampereen Pyrintö    12:26:00   41:09 (9)  52:04  
10.   Tuuli Paunonen Koovee    12:02:00   42:45 (12)  53:42  
11.   Elisa Kemppainen Vehkalahden Veikot    11:58:00   42:24 (10)  54:00  
12.   Maaret Rantanen Jämsän Retki-Veikot    12:06:00   42:34 (11)  54:17  
13.   Jaana Röytiö Paimion Rasti    12:08:00   43:32 (14)  54:49  
14.   Saara Norrgrann Paimion Rasti    12:10:00   43:18 (13)  55:36  
15.   Päivi Malmi Helsingin Suunnistajat    11:54:00   44:01 (16)  55:37  
16.   Laura Pajunen Anttolan Urheilijat    12:00:00   44:51 (17)  55:51  
17.   Laura Leijola Delta    11:52:00   43:47 (15)  55:58  
18.   Laura Lammila MS Parma    11:56:00   45:32 (18)  57:10  
19.   Heini Papinsaari Kangasala SK    11:34:00   47:00 (19)  59:36  
20.   Sara Forsström Paimion Rasti    11:42:00   47:18 (20)  1:00:10  
21.   Mia Taini Koovee    12:12:00   48:40 (21)  1:00:35  
22.   Riikka Timperi Vehkalahden Veikot    11:48:00   49:00 (22)  1:01:36  
23.   Hanna Sivén Ähtärin Urheilijat    11:40:00   49:11 (23)  1:02:02  
24.   Johanna Pensas Lapuan Virkiä    11:46:00   53:35 (25)  1:05:40  
25.   Katja Vanhalakka Kouvolan Rasti-72    11:26:00   56:35 (28)  1:09:30  
26.   Tanja Autio Karkki-Rasti    11:44:00   54:15 (26)  1:09:36  
27.   Saana Orkola Delta    11:22:00   55:59 (27)  1:10:44  
28.   Elina Virekunnas Delta    11:38:00   57:32 (29)  1:11:18  
29.   Natalia Gurtchenkova Närpes OK    11:32:00   52:31 (24)  1:11:55  
30.   Sonja Kellokumpu Kajaanin Suunnistajat    11:14:00   59:54 (31)  1:13:37  
31.   Laura Virekunnas Tampereen Pyrintö    11:16:00   58:18 (30)  1:15:17  
32.   Anne Kataja Rajamäen Rykmentti    11:04:00   1:00:06 (32)  1:18:15  
33.   Minna Truhponen Jämsän Retki-Veikot    11:20:00   1:00:46 (33)  1:18:58  
34.   Elina Erkkilä Lapuan Virkiä    11:24:00   1:03:51 (34)  1:19:20  
35.   Jaana Pulkkinen Paimion Rasti    11:28:00   1:11:44 (35)  1:28:05  
36.   Kristiina Manninen Delta    11:08:00   1:13:16 (36)  1:35:28  
37.   Sanna Laakso Hiisirasti    11:10:00   1:24:44 (37)  1:41:38  
   Niina Männikkö Rajamäen Rykmentti    11:00:00      DNS  
   Suvi-Maria Seppänen Rastikarhut    11:02:00      DNS  
   Ramona Åkermarck Helsingin Suunnistajat    11:06:00      DQ  
   Reetta Peltonen Espoon Suunta    11:12:00      DQ  
   Veera Kortelainen Raja-Karjalan Suunnistajat    11:18:00      DNS  
   Kaisa Kurittu Kangasniemen Kalske    11:30:00      DNS  
   Heli Noponen Delta    11:36:00      DNS  
   Paula Iso-Markku Kalevan Rasti    11:50:00      DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English