SM-pitkämatka R1 4.9.2010, karsinnat

D21K1

Smart Follow

        Starting time Intermediate
5,1 km
Finish
6,6 km
 
1.   Maria Rantala Angelniemen Ankkuri    12:25:00   33:42 (1)  43:27  
2.   Minna Kauppi Asikkalan Raikas    12:27:00   34:35 (3)  43:31  
3.   Inga Dambe Paimion Rasti    12:23:00   34:34 (2)  44:31  
4.   Bodil Holmström NTNUI    12:19:00   36:39 (4)  46:49  
5.   Heini Wennman SK Pohjantähti    12:21:00   37:40 (5)  47:23  
6.   Aino Leskinen Lynx    12:05:00   38:20 (7)  48:30  
7.   Saila Kinni Tampereen Pyrintö    12:17:00   39:13 (12)  48:43  
8.   Heini Saarimäki Angelniemen Ankkuri    12:11:00   38:28 (8)  49:08  
9.   Liisa Anttila Koovee    12:15:00   38:13 (6)  49:15  
10.   Marjo Niittynen Koovee    11:51:00   38:54 (9)  49:23  
11.   Tiina Haarlaa Helsingin Suunnistajat    12:03:00   39:33 (13)  49:46  
12.   Katja Mjösund MS Parma    12:13:00      49:48  
13.   Minna Ryyppö Helsingin Suunnistajat    11:59:00   39:00 (10)  50:19  
14.   Anni Honkimaa Espoon Suunta    11:53:00   39:33 (13)  50:38  
15.   Katja Rodionova Hämeenlinnan Suunnistajat    12:09:00   40:43 (16)  50:58  
16.   Saara Nikkari Rajamäen Rykmentti    12:07:00   40:03 (15)  51:25  
17.   Heidi Liljeström Helsingin Suunnistajat    11:55:00   39:01 (11)  51:36  
18.   Jenny Paulin Delta    12:01:00   41:31 (18)  51:44  
19.   Sari Suomalainen Leppävaaran Sisu    11:57:00   41:19 (17)  52:13  
20.   Paula Porkka Delta    11:49:00   41:48 (19)  53:42  
21.   Matleena Ojapalo Rajamäen Rykmentti    11:43:00   44:00 (20)  54:39  
22.   Anu Åkerman Helsingin Suunnistajat    11:31:00   44:29 (21)  55:00  
23.   Raisa Sell OK77    11:47:00   44:48 (22)  56:59  
24.   Hanna Ruhanen Helsingin Suunnistajat    11:41:00   45:52 (23)  59:22  
25.   Åsa Bengtsson OK Raseborg    11:45:00   49:00 (25)  1:01:06  
26.   Johanna Kiiski Helsingin Suunnistajat    11:39:00   49:42 (27)  1:01:38  
27.   Maria Salmi Lappeen Riento    11:25:00   49:53 (28)  1:02:03  
28.   Hanna Kangasaho Lynx    11:29:00   49:37 (26)  1:03:13  
29.   Henna Höglund Kalevan Rasti    11:09:00   50:20 (29)  1:03:30  
30.   Katja Kyckling Hyvinkään Rasti    11:21:00   48:20 (24)  1:04:09  
31.   Essi Kangasaho Delta    11:17:00   51:17 (31)  1:05:20  
32.   Emma Juga Keravan Urheilijat    11:37:00   50:30 (30)  1:05:47  
33.   Kaija Rantoja Rastiketut    11:19:00   53:14 (32)  1:07:06  
33.   Pirita Orkola Delta    11:23:00   54:10 (33)  1:07:06  
35.   Johanna Niittymäki Hämeenlinnan Suunnistajat    11:33:00   55:52 (36)  1:07:51  
36.   Inese Evele-Peltoniemi Espoon Suunta    11:15:00   54:24 (34)  1:08:10  
37.   Miina Ruokolainen OK77    11:07:00   56:05 (37)  1:10:50  
38.   Daniela Renlund OK77    11:05:00   55:33 (35)  1:13:14  
39.   Seidi Roine Espoon Suunta    11:11:00   58:38 (38)  1:15:05  
40.   Johanna Honkanen MS Parma    11:01:00   59:16 (39)  1:17:06  
41.   Sara Niemi Rajamäen Rykmentti    11:13:00   1:06:56 (41)  1:20:59  
42.   Henna Salminen OK77    11:03:00   1:06:52 (40)  1:23:51  
   Erika Uotila Koovee    11:27:00      DNS  
   Hanna Laine Rastivarsat    11:35:00      DNF  
| Form of the results:
Suomi Svenska English