SM-pitkämatka R1 4.9.2010, karsinnat

D20K1

Smart Follow

        Starting time Intermediate
3,7 km
Finish
5,1 km
 
1.   Venla Niemi Tampereen Pyrintö    12:36:00   29:19 (1)  39:25  
2.   Ellu Munukka Tampereen Pyrintö    12:28:00   31:12 (2)  42:29  
3.   Miina Kanko Koovee    12:16:00   31:44 (3)  42:31  
4.   Mira Kaskinen Ulvilan Ura    12:30:00   32:09 (5)  42:55  
5.   Monika Gajda Kangasala SK    12:20:00   32:34 (7)  43:34  
6.   Sari Anttonen Keuruun Kisailijat    12:34:00   32:53 (8)  43:54  
7.   Isabella Feer Kangasala SK    11:00:00   32:17 (6)  43:55  
8.   Miia Niittynen Koovee    12:18:00   32:07 (4)  44:17  
9.   Sari Nurmela Vehkalahden Veikot    12:26:00   33:15 (9)  45:13  
10.   Sanna Kauppila Vehkalahden Veikot    12:04:00   34:07 (10)  45:21  
11.   Tiia Miettinen MS Parma    12:08:00   34:48 (11)  46:09  
11.   Frida Lönnberg Pargas IF    12:24:00   35:18 (12)  46:09  
13.   Milla Mattila Helsingin Suunnistajat    11:48:00   36:11 (13)  47:35  
14.   Inkeri Lindeman Angelniemen Ankkuri    12:02:00   36:47 (15)  48:22  
15.   Niina Papinsaari Kangasala SK    12:06:00   38:01 (17)  49:18  
16.   Sonja Kyrölä Tampereen Pyrintö    11:58:00   39:45 (20)  51:05  
17.   Riikka Laitinen SK Vuoksi    11:44:00   38:00 (16)  51:24  
18.   Fanny Kurppa Angelniemen Ankkuri    11:46:00   36:30 (14)  52:00  
19.   Ida-Marie Skogvik IK Kronan    11:56:00   39:37 (19)  53:13  
20.   Laura Juga Keravan Urheilijat    11:42:00   40:27 (22)  53:26  
21.   Sanni Lepola OK Orient    12:10:00   41:42 (24)  53:36  
22.   Annukka Juutinen Kuusamon Erä-Veikot    11:40:00   40:18 (21)  54:27  
23.   Kaisa Lylynperä Koovee    11:50:00   39:24 (18)  54:35  
24.   Elli Kosola SK Pohjantähti    12:12:00   42:08 (25)  54:55  
25.   Laura Juntunen MS Parma    11:14:00   43:05 (27)  56:13  
26.   Charlotta Linnaila OK Orient    12:14:00   44:01 (30)  56:14  
27.   Jenny Puputti Delta    11:20:00   42:51 (26)  57:48  
28.   Henna Reponen Paimion Rasti    11:34:00   43:09 (28)  57:59  
29.   Sara Huhtanen Tampereen Pyrintö    11:28:00   41:19 (23)  59:18  
30.   Sofia Mattila MS Parma    11:08:00   43:45 (29)  59:43  
31.   Jasmin Sundbäck IF Sibbo-Vargarna    11:36:00   47:24 (34)  59:51  
32.   Matleena Kukkonen Angelniemen Ankkuri    11:18:00   46:53 (33)  1:01:08  
33.   Nelli Hietaoja Helsingin Suunnistajat    11:24:00   46:07 (31)  1:01:30  
34.   Leena Kuusipohja Lahden Suunnistajat-37    11:10:00   46:39 (32)  1:01:44  
35.   Vivian Lindholm OK77    11:22:00   49:05 (35)  1:03:29  
36.   Elina Määttä Kuusamon Erä-Veikot    11:32:00   50:43 (36)  1:04:34  
37.   Tiia Keltamäki SK Pohjantähti    11:16:00   55:09 (37)  1:09:37  
38.   Emmi Hasu OK Orient    11:52:00   1:07:29 (39)  1:19:12  
39.   Salla Lähteenmäki Rasti E4    11:02:00   1:08:01 (40)  1:23:12  
40.   Emilia Puputti Delta    11:06:00   1:03:09 (38)  1:31:41  
   Hanna Söderström OK Raseborg    11:04:00      DNS  
   Anni Karhunen Kuopion Suunnistajat    11:12:00      DNS  
   Milka Leppäsalmi Keuruun Kisailijat    11:26:00      DNS  
   Annukka Galkin Espoon Suunta    11:30:00      DNS  
   Saana Vahvelainen Tampereen Pyrintö    11:38:00      DNS  
   Marja-Terttu Repo Olavin Rasti    11:54:00      DNS  
   Anna-Kaisa Asikainen Kalevan Rasti    12:00:00      DNS  
   Lotta Karhola Tampereen Pyrintö    12:22:00      DNS  
   Hanna Raitanen Rajamäen Rykmentti    12:32:00      DNF  
| Form of the results:
Suomi Svenska English