SM-pitkämatka R1 4.9.2010, karsinnat

D17K1

Smart Follow

        Starting time Intermediate
2,0 km
Finish
3,9 km
 
1.   Essi Hietaoja Helsingin Suunnistajat    12:28:00   17:09 (2)  31:15  
2.   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri    12:16:00      31:54  
3.   Johanna Hulkkonen Pihkaniskat    12:32:00   17:08 (1)  32:43  
4.   Meri Maijala Lapin Veikot    12:26:00      33:11  
5.   Jenna Pajunen Navi    12:18:00   18:46 (6)  34:10  
6.   Emmi Mähönen Tampereen Pyrintö    12:22:00   18:52 (8)  34:48  
7.   Annika Kottonen Lynx    12:10:00   19:35 (11)  35:10  
7.   Victoria Höstman Malax IF    12:14:00   18:48 (7)  35:10  
9.   Iida Savolainen Kangasala SK    12:24:00   18:13 (5)  35:13  
10.   Henna-Riikka Haikonen Anttolan Urheilijat    12:34:00   18:55 (9)  35:23  
11.   Salla Koskinen Turun Suunnistajat    11:40:00   19:40 (13)  35:45  
12.   Vilmalotta Silvonen SK Vuoksi    12:06:00   20:48 (18)  35:54  
13.   Elli Peltomäki Siikaisten Sisu    12:30:00   17:36 (4)  36:27  
14.   Aino Kattilakoski Kokkolan Suunnistajat    11:48:00   19:35 (11)  37:03  
15.   Tuija Kuusela Kankaanpään Suunnistajat    12:08:00   20:39 (15)  37:15  
16.   Laura Jakobsson Rastikarhut    12:12:00   20:44 (17)  37:16  
17.   Riikka Ajalin Suomusjärven Sisu    11:38:00   21:01 (19)  37:51  
18.   Silja Annila Rasti-Lukko    11:50:00   21:02 (20)  38:31  
19.   Suvi Harju Tampereen Pyrintö    11:58:00   20:15 (14)  38:58  
20.   Ilona Lehtinen Rajamäen Rykmentti    12:20:00   17:16 (3)  39:12  
21.   Susanna Forsell OK Raseborg    12:00:00   21:34 (21)  39:23  
22.   Johanna Saari Kankaanpään Suunnistajat    11:36:00   22:50 (24)  40:01  
23.   Miia Saari Pohjankyrön Rasti    11:54:00   22:16 (23)  40:15  
24.   Siiri Lepola Rastivarsat    11:56:00   23:06 (26)  40:45  
25.   Laura Virjula Navi    11:44:00   23:09 (27)  40:55  
26.   Eveliina Kosola SK Pohjantähti    12:04:00   25:42 (36)  41:09  
27.   Lina Boholm IK Kronan    11:34:00   24:56 (31)  41:48  
28.   Krista Niiranen Kalevan Rasti    11:30:00   20:40 (16)  41:50  
29.   Emilia Teini Rasti-Lukko    11:42:00   23:03 (25)  42:17  
30.   Aino Ojanen Kangasala SK    12:02:00   19:13 (10)  42:19  
31.   Jenna Ojala Vehkalahden Veikot    11:28:00   23:33 (29)  43:10  
32.   Annukka Hanhijärvi Espoon Akilles    11:26:00   23:41 (30)  43:16  
33.   Noora Sorri Espoon Suunta    11:20:00   23:23 (28)  44:11  
34.   Emma Simosas OK Orient    11:52:00   21:34 (21)  44:47  
35.   Anna Alppi Kankaanpään Suunnistajat    11:46:00   25:32 (34)  46:25  
36.   Vera Österman Turun Suunnistajat    11:00:00   25:06 (32)  47:00  
37.   Heidi Mattila Rasti-Lukko    11:14:00   25:49 (37)  49:13  
38.   Elisabeth Stenlund IF Brahe    11:22:00   26:21 (40)  49:40  
39.   Essi Gustafsson Rasti-Perniö    11:08:00   25:39 (35)  50:10  
40.   Sanna Sairanen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:32:00   26:00 (39)  50:34  
41.   Amanda Haga OK Botnia    11:24:00   35:10 (45)  52:03  
42.   Taija Hintukainen Turun Suunnistajat    11:06:00   25:08 (33)  52:30  
43.   Kaisa Kauppila Vehkalahden Veikot    11:04:00   28:33 (41)  53:49  
44.   Liisa Lahti Kangasala SK    11:18:00   31:35 (43)  53:54  
45.   Leena Tani Sippurasti    11:16:00   25:54 (38)  55:28  
46.   Sanna Nykänen Asikkalan Raikas    11:02:00   30:29 (42)  55:39  
47.   Kirsi Rantoja Rastiketut    11:10:00   32:27 (44)  1:01:19  
   Salla Vahvelainen Tampereen Pyrintö    11:12:00      DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English