SM-pitkämatka R1 4.9.2010, karsinnat

D15K1

Smart Follow

        Starting time Intermediate
2,0 km
Finish
3,5 km
 
1.   Niina Hulkkonen Pihkaniskat    12:35:00   16:46 (1)  27:27  
2.   Suvi Heittola Rasti-Kurikka    12:33:00   16:49 (2)  29:25  
3.   Pihla Otsamo Helsingin Suunnistajat    12:29:00   18:05 (5)  30:30  
4.   Tanja Moser Tampereen Pyrintö    12:03:00   17:50 (4)  30:40  
5.   Venla Heikkilä Mäntsälän Urheilijat    12:27:00   19:25 (10)  32:33  
6.   Eliisa Alatalo Tampereen Pyrintö    12:23:00   19:40 (11)  33:48  
7.   Pinja Hietanen Kuusankosken Urheiluseura    12:19:00   19:02 (8)  34:09  
8.   Emilia Rantanen MS Parma    12:15:00   18:48 (7)  34:11  
9.   Roosa Hämäläinen Kokkolan Suunnistajat    12:05:00   17:41 (3)  34:18  
10.   Pia Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    12:17:00   20:15 (12)  35:04  
11.   Laura Neuvonen Turun Suunnistajat    12:07:00   19:15 (9)  35:09  
12.   Laura Sinisalo Mäntsälän Urheilijat    12:01:00   20:39 (13)  35:41  
13.   Milla Lohikainen Rastivarsat    11:39:00   21:22 (16)  36:03  
14.   Maria Espo Sippurasti    11:57:00   21:07 (15)  36:34  
15.   Suvi Oikarinen Ounasvaaran Hiihtoseura    12:13:00   20:46 (14)  37:07  
16.   Tiina Haapakoski Rastikarhut    11:53:00   22:10 (19)  37:19  
17.   Viivi Valkonen Kangasniemen Kalske    11:35:00   21:52 (17)  38:21  
18.   Lilja Österman Turun Suunnistajat    12:21:00   18:22 (6)  38:37  
19.   Josefina Bäck OK Raseborg    11:19:00   22:51 (21)  40:03  
20.   Lilia Emaldynova Angelniemen Ankkuri    12:09:00   24:49 (26)  40:20  
21.   Lotta Sandroos Rastikarhut    11:41:00   25:25 (28)  41:32  
22.   Agneta Boxström IF Sibbo-Vargarna    11:21:00   23:53 (24)  42:10  
23.   Anni-Kaisa Mäkipää Ulvilan Ura    11:37:00   22:17 (20)  42:39  
24.   Tiia Kunelius Kuusankosken Urheiluseura    12:25:00   25:46 (29)  42:42  
25.   Henna Jylhä Kokkolan Suunnistajat    11:15:00   23:07 (22)  44:01  
26.   Aino Väyrynen Kymin Suunnistajat    11:07:00   23:25 (23)  44:46  
27.   Amanda Uusitalo Koovee    11:49:00   29:50 (34)  45:04  
28.   Ruut Kanko Koovee    11:51:00   22:03 (18)  45:54  
29.   Minna Kivimäki Rasti-Lukko    11:13:00   25:04 (27)  46:09  
30.   Anna-Erika Korpi Turun Suunnistajat    11:17:00   29:10 (32)  46:32  
31.   Annika Sinkkonen MS Parma    11:47:00   32:52 (38)  46:52  
32.   Jenny Ray OK77    11:05:00   27:13 (31)  48:18  
33.   Kati Aalto Rasti-Nokia    11:31:00   24:26 (25)  48:56  
34.   Hanna Niemi Asikkalan Raikas    11:59:00   33:53 (40)  49:08  
35.   Nuppu Lamminpää OK Orient    11:33:00   30:13 (35)  50:35  
36.   Anniina Simonen Kalevan Rasti    11:23:00   29:37 (33)  50:38  
37.   Anni Reiman Angelniemen Ankkuri    11:43:00   36:53 (42)  50:44  
38.   Essi Mäkelä Länsi-Lavian Loiske    11:29:00   26:28 (30)  51:03  
39.   Essi Rautasalo Kalevan Rasti    11:55:00   36:38 (41)  52:03  
40.   Maria Kontoniemi Tampereen Pyrintö    11:27:00   30:16 (37)  53:06  
41.   Caroline Sandelin Närpes OK    11:25:00   30:13 (35)  54:48  
42.   Maria Anttila Rastivarsat    11:03:00   33:15 (39)  1:00:01  
   Triinu Rooni Hiisirasti    11:01:00      DNS  
   Johanna Tikkanen SK Vuoksi    11:09:00      DNS  
   Caroline Holmgren IF Sibbo-Vargarna    11:11:00      DNS  
   Helena Hakala Kortesjärven Järvi-Veikot    11:45:00      DNS  
   Petra Huttunen Koovee    12:11:00      DNS  
   Essi Hakala MS Parma    12:31:00      DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English