SM-pitkämatka R1 5.9.2010, finaalit

H16

Smart Follow

        Starting time Intermediate
2,4 km
Intermediate
4,9 km
Finish
6,5 km
 
1.   Otto Loukkalahti Delta    12:54:00   15:34 (2)  33:54 (1)  43:58  
2.   Kristian Kannus Kangasala SK    12:57:00   15:45 (3)  35:01 (2)  44:05  
3.   Eeli Viholainen Suunta Jyväskylä    12:51:00   16:09 (4)  35:10 (3)  44:30  
4.   Elias Kuukka Tampereen Pyrintö    12:42:00   16:58 (7)  35:12 (4)  45:12  
5.   Ville Parkkinen SK Pohjantähti    12:27:00   15:27 (1)  35:39 (5)  47:22  
6.   Misa Tuomala Suunta Jyväskylä    12:24:00   18:22 (11)  37:14 (6)  47:45  
7.   Ilari Sulkula Suunta Jyväskylä    12:39:00   16:29 (6)  38:07 (7)  48:11  
8.   Jussi-Elmeri Halme Tampereen Pyrintö    12:33:00   16:27 (5)  38:11 (8)  48:45  
9.   Jani Koskela Angelniemen Ankkuri    11:54:00   18:41 (15)  39:03 (9)  50:29  
10.   Miika Kirmula Delta    12:45:00   22:12 (26)  41:09 (13)  51:01  
11.   Pauli Viberg Turun Suunnistajat    11:57:00   19:13 (18)  39:50 (10)  51:17  
12.   Matias Ahola Navi    11:36:00   18:45 (16)  41:31 (14)  52:13  
13.   Niko Hakulinen Vehkalahden Veikot    11:39:00   18:38 (14)  40:35 (12)  52:36  
14.   Juuso Tupitsa Keravan Urheilijat    12:36:00   22:44 (28)  42:04 (18)  52:48  
15.   Luukas Valtonen Helsingin Suunnistajat    12:48:00   18:28 (13)  43:30 (20)  52:53  
16.   Konsta Vanhanen SK Pohjantähti    12:18:00   17:47 (8)  40:13 (11)  53:06  
17.   Markus Räsänen Kuopion Suunnistajat    12:21:00   20:34 (20)  41:41 (16)  53:30  
18.   Juuso Mäkelä Alajärven Ankkurit    11:51:00   18:13 (9)  41:54 (17)  53:33  
19.   Christoffer Vilen IF Sibbo-Vargarna    12:09:00   18:18 (10)  43:01 (19)  53:58  
20.   Christian Kronberg IF Femman    12:15:00   20:48 (21)  41:38 (15)  54:06  
21.   Henri Annila Koovee    11:24:00   20:48 (21)  44:12 (21)  55:31  
22.   Niclas Portin IF Brahe    11:30:00   23:33 (30)  45:10 (25)  56:17  
23.   Albert Grönqvist IF Sibbo-Vargarna    12:06:00   22:29 (27)  44:35 (22)  57:08  
24.   Tatu Leirimaa Rastivarsat    12:00:00   23:09 (29)     57:19  
25.   Jonathan Åman OK Botnia    11:12:00   18:26 (12)  45:03 (24)  57:57  
26.   Simo Hasu OK Orient    11:21:00   21:42 (25)  44:41 (23)  58:28  
27.   Tuukka Senttula Suunta Jyväskylä    12:12:00   24:48 (32)  45:57 (27)  58:36  
28.   Atte Lahtinen Helsingin Suunnistajat    11:09:00   21:21 (24)  45:40 (26)  58:40  
29.   Niko Nissinen SK Pohjantähti    11:48:00   21:16 (23)  46:06 (28)  59:10  
30.   Tuomas Taubert Koovee    11:42:00   23:47 (31)  47:32 (29)  1:00:56  
31.   Eetu Savolainen Siilin Rasti    11:45:00   19:28 (19)  47:57 (30)  1:01:15  
32.   Kari-Pekka Seppänen Rastikarhut    11:27:00   19:08 (17)  49:16 (31)  1:03:15  
33.   Valtteri Kolehmainen Kangasala SK    11:18:00   27:18 (34)  56:00 (32)  1:08:43  
34.   Juho Saari Pohjankyrön Rasti    11:06:00   25:25 (33)  1:00:28 (33)  1:14:11  
35.   Ville Pasanen OK77    11:03:00   30:17 (35)  1:05:08 (35)  1:17:15  
36.   Oscar Lindholm OK77    11:00:00   33:35 (36)  1:03:09 (34)  1:18:48  
37.   Anders Blomster OK77    11:33:00   35:53 (37)  1:06:41 (36)  1:22:46  
   Juho Nissi Angelniemen Ankkuri    11:15:00         DNF  
   Olli Huhtinen Turun Suunnistajat    12:03:00         DQ  
   Ari Meriläinen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:30:00         DQ  
| Form of the results:
Suomi Svenska English