SM-pitkämatka R1 5.9.2010, finaalit

D20

Smart Follow

        Starting time Intermediate
2,5 km
Intermediate
5,7 km
Finish
7,3 km
 
1.   Venla Niemi Tampereen Pyrintö    12:59:00   15:58 (1)  43:00 (1)  54:21  
2.   Mira Kaskinen Ulvilan Ura    12:50:00   19:51 (9)  47:08 (2)  58:52  
3.   Miina Kanko Koovee    12:53:00   19:02 (5)  47:50 (3)  1:00:36  
4.   Isabella Feer Kangasala SK    12:41:00   20:18 (11)  49:15 (6)  1:00:41  
5.   Ellu Munukka Tampereen Pyrintö    12:56:00   18:45 (4)  48:37 (4)  1:01:36  
6.   Sari Anttonen Keuruun Kisailijat    12:44:00   18:04 (2)  48:39 (5)  1:02:17  
7.   Sanni Lepola OK Orient    11:59:00   19:03 (6)  49:48 (7)  1:02:44  
8.   Frida Lönnberg Pargas IF    12:26:00   20:05 (10)  51:21 (8)  1:03:57  
9.   Milla Mattila Helsingin Suunnistajat    12:23:00   19:43 (7)  52:06 (9)  1:05:27  
10.   Miia Niittynen Koovee    12:38:00   18:38 (3)  54:09 (11)  1:06:04  
11.   Sari Nurmela Vehkalahden Veikot    12:35:00   21:14 (14)  53:23 (10)  1:06:47  
12.   Sanna Kauppila Vehkalahden Veikot    12:32:00   19:49 (8)  54:51 (12)  1:07:42  
13.   Monika Gajda Kangasala SK    12:47:00   21:10 (13)  56:29 (13)  1:09:36  
14.   Laura Juga Keravan Urheilijat    12:02:00   22:39 (17)  56:45 (15)  1:10:15  
15.   Kaisa Lylynperä Koovee    11:53:00   23:09 (20)  57:24 (16)  1:11:19  
16.   Tiia Miettinen MS Parma    12:29:00   20:31 (12)  56:41 (14)  1:11:55  
17.   Elli Kosola SK Pohjantähti    11:50:00   23:32 (23)  58:02 (17)  1:13:28  
18.   Sonja Kyrölä Tampereen Pyrintö    12:14:00   21:14 (14)  1:01:04 (20)  1:14:34  
19.   Laura Juntunen MS Parma    11:47:00   23:09 (20)  1:00:58 (18)  1:16:09  
20.   Charlotta Linnaila OK Orient    11:44:00   24:51 (24)  1:02:39 (23)  1:16:53  
21.   Fanny Kurppa Angelniemen Ankkuri    12:08:00   23:06 (19)  1:02:34 (22)  1:16:55  
22.   Annukka Juutinen Kuusamon Erä-Veikot    11:56:00   22:40 (18)  1:01:41 (21)  1:18:19  
23.   Inkeri Lindeman Angelniemen Ankkuri    12:20:00   26:50 (30)  1:01:00 (19)  1:18:28  
24.   Niina Papinsaari Kangasala SK    12:17:00   22:05 (16)  1:02:52 (25)  1:19:34  
25.   Emmi Hasu OK Orient    11:08:00   25:05 (25)  1:02:49 (24)  1:20:24  
26.   Henna Reponen Paimion Rasti    11:38:00   25:26 (27)  1:04:26 (26)  1:21:02  
27.   Ida-Marie Skogvik IK Kronan    12:05:00   25:46 (28)  1:08:46 (27)  1:25:05  
28.   Nelli Hietaoja Helsingin Suunnistajat    11:23:00   30:41 (33)  1:11:24 (28)  1:30:11  
29.   Leena Kuusipohja Lahden Suunnistajat-37    11:20:00   30:02 (32)  1:16:23 (32)  1:32:22  
30.   Riikka Laitinen SK Vuoksi    12:11:00   23:20 (22)  1:13:07 (29)  1:33:04  
31.   Sara Huhtanen Tampereen Pyrintö    11:35:00   25:16 (26)  1:14:14 (30)  1:33:42  
32.   Vivian Lindholm OK77    11:17:00   26:47 (29)  1:15:25 (31)  1:35:52  
33.   Emilia Puputti Delta    11:02:00   34:28 (34)  1:23:22 (34)  1:40:10  
34.   Jenny Puputti Delta    11:41:00   29:08 (31)  1:21:43 (33)  1:44:03  
35.   Salla Lähteenmäki Rasti E4    11:05:00   47:58 (35)  2:10:40 (35)  2:30:25  
   Tiia Keltamäki SK Pohjantähti    11:11:00         DNS  
   Elina Määttä Kuusamon Erä-Veikot    11:14:00         DNF  
   Matleena Kukkonen Angelniemen Ankkuri    11:26:00         DNS  
   Jasmin Sundbäck IF Sibbo-Vargarna    11:29:00         DNS  
   Sofia Mattila MS Parma    11:32:00         DNF  
| Form of the results:
Suomi Svenska English