SM-pitkämatka R1 5.9.2010, finaalit

D18

Smart Follow

        Starting time Intermediate
2,4 km
Intermediate
4,9 km
Finish
6,5 km
 
1.   Tytti Kirvesmies Lahden Suunnistajat-37    12:46:00   16:12 (1)  36:22 (1)  48:45  
2.   Tuulia Viberg Turun Suunnistajat    12:43:00   18:35 (5)  39:34 (3)  51:18  
3.   Anna Närhi Jämsän Retki-Veikot    12:49:00   16:54 (2)  39:19 (2)  51:27  
4.   Saana-Maria Rahko SK Pohjantähti    12:31:00   17:52 (3)  41:54 (4)  54:51  
5.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat    12:40:00   19:04 (6)  43:26 (5)  56:31  
6.   Anna Laitinen Rasti-Lukko    12:07:00   18:19 (4)  45:10 (6)  57:22  
7.   Natalia Kanko Koovee    11:55:00   22:15 (14)  46:58 (8)  59:03  
8.   Emma Silvennoinen Paimion Rasti    12:37:00   21:08 (11)  46:16 (7)  59:47  
9.   Sonja Liukkonen Delta    12:34:00   22:46 (19)  48:27 (10)  1:00:47  
10.   Sanna Minkkinen Rajamäen Rykmentti    12:25:00   20:25 (7)  48:39 (11)  1:00:57  
11.   Ina Westerlund OK77    12:01:00   20:33 (8)  47:57 (9)  1:01:14  
12.   Reeta Rantanen MS Parma    11:52:00   25:18 (29)  50:00 (14)  1:02:03  
13.   Säde Suutari Sippurasti    12:16:00   22:27 (16)  50:00 (14)  1:03:34  
14.   Suvi Ylikylä Rastikarhut    11:34:00   21:31 (12)  48:51 (12)  1:03:41  
15.   Kristiina Lampinen Helsingin Suunnistajat    12:13:00   24:11 (24)  50:32 (17)  1:04:02  
16.   Kirsi Nurmi Vaasan Suunnistajat    11:58:00   20:35 (9)  50:23 (16)  1:04:08  
17.   Essi Varjonen Lapuan Virkiä    11:49:00   23:08 (20)  52:53 (19)  1:05:06  
18.   Milla Saarimäki Angelniemen Ankkuri    12:10:00   21:05 (10)  49:01 (13)  1:05:08  
19.   Laura Janhunen Jämsän Retki-Veikot    11:31:00   24:43 (26)  52:04 (18)  1:06:35  
20.   Iiris Saarenpää Kangasala SK    12:19:00   22:01 (13)  52:53 (19)  1:07:01  
21.   Pinja Kurppa Angelniemen Ankkuri    12:22:00   25:39 (31)  53:54 (21)  1:07:51  
22.   Carita Espo Sippurasti    11:25:00   25:03 (28)  55:38 (24)  1:10:09  
23.   Kerstin Uiboupin Delta    11:46:00   23:36 (22)  54:14 (22)  1:11:17  
24.   Rafaela Ilmoni OK77    11:43:00   22:45 (18)  57:17 (26)  1:11:52  
25.   Mari Penttilä Hämeenlinnan Suunnistajat    11:28:00   22:20 (15)  55:02 (23)  1:12:17  
26.   Anna Moilanen Kajaanin Suunnistajat    11:40:00   23:16 (21)  56:37 (25)  1:12:40  
27.   Henrika Wiksten OK Orient    11:07:00   25:37 (30)  59:02 (29)  1:13:17  
28.   Liisa Parviainen Tampereen Pyrintö    11:19:00   24:55 (27)  58:56 (28)  1:13:59  
29.   Vuokko Jurvakainen Suunta Jyväskylä    12:28:00   22:29 (17)  1:01:12 (30)  1:14:14  
30.   Elina Grahn Närpes OK    11:10:00   24:38 (25)  57:46 (27)  1:14:18  
31.   Eveliina Hasu Sippurasti    11:13:00   30:15 (34)  1:04:18 (33)  1:19:41  
32.   Jenny Blomqvist OK77    11:22:00   26:56 (33)  1:07:01 (34)  1:21:33  
33.   Jenni Hakulinen Vehkalahden Veikot    12:04:00   24:10 (23)  1:03:49 (32)  1:22:05  
34.   Piia Latva-Kiskola Rasti-Kurikka    11:04:00   26:15 (32)  1:02:18 (31)  1:22:54  
35.   Helena Rosenström OK77    11:01:00   1:11:42 (35)  2:12:42 (35)  2:38:13  
   Laura Hakulinen Espoon Suunta    11:16:00         DNF  
   Susanna Laakkonen MS Parma    11:37:00         DNF  
| Form of the results:
Suomi Svenska English