36. Pääkaupunkijuoksu 27.9.2009

PN50

< Classes - Starting list - Smart follow - 20,0 km - Finish 21,1 km

Smart Follow

        Starting time Intermediate
20,0 km
Finish
21,1 km
 
   Ritva Väkevä kymen urhhiluveteraanit    13:15:00         
   Maija-Liisa Hautajärvi Espoo    13:15:00         
   Lüders Tarja Von Ulkoasiainministeriö    13:15:00         
   Anneli Törmälä Espoo    13:15:00         
   Anja Turunen Fazer Amica    13:15:00         
   Leena Kaartinen Lahti    13:15:00         
   Ulla Eskola Tietokarhu Oy    13:15:00         
   Päivi Nurmi     13:15:00         
   Maarit Luukkonen     13:15:00         
   Marina Österlund-Karinkanta YLE    13:15:00         
   Helena Hoffman     13:15:00         
   Maria Saresvuo Espoon Kunto    13:15:00         
   Aila Tuhkanen Lohjan Tenho    13:15:00         
   Tuula Anttila     13:15:00         
   Pirkko Pulli Valtioneuvoston kanslia    13:15:00         
   Riitta Raiskio Espoo    13:15:00         
   Aija Pulkkinen Nurmijärvi    13:15:00         
   Vuokko Pentzin Helsinki    13:15:00         
   Salme Peltoniemi HYKS    13:15:00         
   Deborah Salmi Florida Gators    13:15:00         
   Johanna Saukkomaa HUS    13:15:00         
   Anneli Sundström Helsinki    13:15:00         
   Helena Tapiola     13:15:00         
   Leni Soini Helsinki    13:15:00         
   Kaarina Sironen Fazer Amica    13:15:00         
   Anneli Savolainen lapin kullat    13:15:00         
   Astrid Thors Helsingfors    13:15:00         
   Marja Aulanko Helsinki    13:15:00         
   Hilkka Majander     13:15:00         
   Arja Markkanen Maunulan yk    13:15:00         
   Tuula Luoma Jokioinen    13:15:00         
   Tiila Lindström Run Orion    13:15:00         
   Heli Lindström Liikuntavirasto    13:15:00         
   Satu Matero Sporttiveteraanit    13:15:00         
   Anneli Matilainen     13:15:00         
   Leea Nikku     13:15:00         
   Anneli Nummela Fazer Amica    13:15:00         
   Pirjo Mälkiä Helsinki    13:15:00         
   Päivi Musakka Helsinki    13:15:00         
   Ingeborg Menzler-Hokkanen Inkoo    13:15:00         
   Leena Liesirova Espoo    13:15:00         
   Mirja Parviainen Helsingin kaupunki    13:15:00         
   Helmi Huttunen Helsinki    13:15:00         
   Marjaliisa Huttunen Heltri    13:15:00         
   Ruut Heikkinen Helsingin Jyry    13:15:00         
   Arja Grönlund Helsinki    13:15:00         
   Katja Girs-Metsi YIT Runners    13:15:00         
   Merja Kalttonen Liikuntavirasto    13:15:00         
   Satu Kelo-Rakkolainen     13:15:00         
   Auni Lahtinen HUS    13:15:00         
   Hannele Lakkavaara     13:15:00         
   Ulla-Maija Laakkonen Espoo    13:15:00         
   Eeva Kuutvuori Kela    13:15:00         
   Mirva Kumpumäki Viitasaaren Viesti    13:15:00         
   Anitta Leskinen Wellnitta T:mi    13:15:00         
| Form of the results:
Suomi Svenska English