SM-yö Alastarolla

H21K2

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,8 km
Väliaika
4,8 km
Maali
6,2 km
 
1.   Pasi Ikonen Vaajakosken Terä  FIN  21:31:00   10:37 (2)  28:40 (1)  36:32  
2.   Severi Kymäläinen Tampereen Pyrintö  FIN  21:29:00   10:35 (1)  29:45 (2)  37:59  
3.   Aapo Leskinen Lynx  FIN  21:27:00   11:09 (6)  31:08 (3)  39:46  
4.   Henrik Väisänen Hiisirasti  FIN  21:23:00   10:41 (3)  31:56 (4)  40:00  
5.   Perttu Sorsa Hiidenkiertäjät  FIN  21:13:00   11:00 (5)  32:01 (5)  41:14  
6.   Simo Mertanen OK Orient  FIN  21:05:00   11:22 (10)  33:43 (10)  42:11  
7.   Lasse Kautto Vaajakosken Terä  FIN  21:15:00   10:51 (4)  33:02 (6)  42:23  
8.   Kimmo Mieskoski Rasti-Lukko  FIN  20:57:00   11:21 (9)  33:18 (8)  42:27  
9.   Teemu Väre Paimion Rasti  FIN  21:17:00   11:53 (12)  34:15 (12)  42:34  
10.   Tuomo Istolahti Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  21:09:00   11:48 (11)  33:52 (11)  42:46  
11.   Jukka Tani Kouvolan Suunnistajat  FIN  20:59:00   13:02 (21)  34:48 (14)  43:07  
12.   Markku Isokoski Pellon Ponsi  FIN  21:19:00   11:14 (7)  33:03 (7)  43:09  
13.   Juuso Metsälä Kalevan Rasti  FIN  21:25:00   11:18 (8)  35:15 (16)  43:29  
14.   Tuomo Laine Hiidenkiertäjät  FIN  21:03:00   12:00 (13)  34:47 (13)  43:33  
15.   Matti Koivisto MS Parma  FIN  21:07:00   12:05 (15)  33:18 (8)  43:52  
16.   Antti Turpeinen Vaajakosken Terä  FIN  20:55:00   12:53 (20)  35:16 (17)  44:27  
17.   Eetu Summanen Rajamäen Rykmentti  FIN  20:31:00   12:06 (16)  34:52 (15)  44:45  
18.   Antti Iivari Rasti-Kurikka  FIN  20:51:00   12:03 (14)  35:51 (18)  44:55  
19.   Ilari Nummi Angelniemen Ankkuri  FIN  20:41:00   14:53 (30)  36:08 (19)  45:24  
20.   Kalle Rantala Kalevan Rasti  FIN  21:01:00   13:57 (25)  36:49 (21)  45:40  
21.   Jouni Kujala SK Pohjantähti  FIN  21:11:00   13:11 (24)  36:38 (20)  46:14  
22.   Hannu-Pekka Pukema Rajamäen Rykmentti  FIN  21:21:00   15:20 (31)  37:54 (24)  47:04  
23.   Antti Honkimaa Espoon Suunta  FIN  20:45:00   13:10 (23)  37:00 (22)  47:41  
24.   Aaro Nurmiainen Lappeen Riento  FIN  20:53:00   12:09 (17)  37:21 (23)  47:44  
25.   Aki Ylitalo Hauhon Sisu  FIN  20:47:00   12:42 (19)  39:32 (27)  48:59  
26.   Lauri Nuuttila Rasti-Kurikka  FIN  20:27:00   14:12 (26)  39:07 (26)  49:21  
27.   Tero Myllymäki Vetelin Urheilijat  FIN  20:43:00   15:25 (32)  41:05 (29)  50:25  
28.   Erik Haajanen OK Raseborg  FIN  20:25:00   14:14 (27)  40:56 (28)  51:39  
29.   Patrik Väisänen Kouvolan Suunnistajat  FIN  20:37:00   13:09 (22)  38:54 (25)  51:44  
30.   Juha Huhtanen Lapuan Virkiä  FIN  20:33:00   12:13 (18)  41:38 (30)  51:49  
31.   Teppo Isokoski Kokkolan Suunnistajat  FIN  20:29:00   14:48 (29)  44:01 (32)  54:37  
32.   Miikka Huovila Hiidenkiertäjät  FIN  20:39:00   16:08 (33)  43:11 (31)  54:48  
33.   Arttu-Pekka Alaperä SK Pohjantähti  FIN  20:23:00   14:19 (28)  46:27 (33)  1:00:29  
34.   Erkki Isokoski Vesaisen Pojat  FIN  20:19:00   17:25 (34)  55:33 (34)  1:10:00  
35.   Antti Virtanen Kosken Kaiku  FIN  20:15:00   20:18 (35)  1:00:08 (36)  1:13:55  
36.   Markku Heinonen Keravan Urheilijat  FIN  20:17:00   20:49 (36)  59:50 (35)  1:15:40  
   Juuso Kattelus Auran Vannas  FIN  20:21:00         ei läht.  
   Ville Glad Kemiön Kiilat  FIN  20:35:00         ei läht.  
   Lauri Sorsa Kangasala SK  FIN  20:49:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English