Raatojuoksu XXXV Sipoossa 3.11.2012

HD5KMH

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,9 km
Maali
5,3 km
 
1.   Miika Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   22:55 (2)  39:25  
2.   Henrik Asklöf Lynx  FIN  10:15:00   22:54 (1)  39:28  
3.   Aaro Ojala Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:15:00   26:54 (4)  44:07  
4.   Kristian Salo OK Orient  FIN  10:15:00   26:54 (4)  46:09  
5.   Eelis Johansson OK Orient  FIN  10:15:00   26:53 (3)  46:35  
6.   Pekka Kannus Kangasala SK  FIN  10:15:00   27:44 (7)  46:38  
7.   Mikael Salo OK Orient  FIN  10:15:00   26:58 (6)  46:52  
8.   Eerik Nurminen Kangasala SK  FIN  10:15:00   27:54 (8)  47:38  
9.   Lauri Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   29:25 (10)  48:08  
10.   Mikael Rautio Espoon Suunta  FIN  10:15:00   29:15 (9)  48:36  
11.   Ilari Haltia Rajamäen Rykmentti  FIN  10:15:00   34:23 (29)  51:18  
12.   Cedrik Sandell OK Raseborg  FIN  10:15:00   32:05 (12)  51:21  
13.   Benjamin Lamberg Keravan Urheilijat  FIN  10:15:00   32:01 (11)  51:42  
14.   Iida Heiskanen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   33:10 (17)  51:47  
15.   Kimmo Kopra OK Orient  FIN  10:15:00   33:14 (19)  52:02  
16.   Heli Murto Espoo  FIN  10:15:00   32:11 (13)  52:04  
17.   Eetu Martikainen IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   34:10 (28)  52:10  
18.   Jukka Vähänen Hyvinkään Rasti  FIN  10:15:00   32:55 (16)  52:34  
19.   Oskari Niemi Lappeen Riento  FIN  10:15:00   33:26 (21)  53:10  
20.   Janina Salo OK Orient  FIN  10:15:00   32:37 (15)  53:17  
21.   Venla Tikkanen Espoon Suunta  FIN  10:15:00   33:29 (24)  53:25  
22.   Mikko Tervakangas Espoon Suunta  FIN  10:15:00   32:35 (14)  53:26  
23.   Jonny Donner OK77  FIN  10:15:00      53:55  
23.   Vili Virtanen EspoonSuun  FIN  10:15:00   33:31 (26)  53:55  
25.   Aino Palmen Espoon Suunta  FIN  10:15:00   33:29 (24)  53:58  
26.   Julia Himilä Delta  FIN  10:15:00   33:26 (21)  54:01  
27.   Vilppu Viinikainen Espoon Suunta  FIN  10:15:00   33:28 (23)  55:05  
28.   Jenny Ray OK77  FIN  10:15:00   34:53 (31)  56:43  
29.   Santeri Hölttä Hyvinkään Rasti  FIN  10:15:00   33:13 (18)  56:54  
30.   Eemeli Toivanen Delta  FIN  10:15:00   37:15 (38)  57:00  
31.   Sami Raitola Lynx  FIN  10:15:00   33:14 (19)  57:01  
32.   Jannica Lindahl Akilles OK  FIN  10:15:00   35:54 (32)  57:13  
33.   Anders Lindahl Akilles OK  FIN  10:15:00   35:56 (33)  57:15  
34.   Paulus Hanhijärvi Espoon Akilles  FIN  10:15:00   36:32 (36)  57:24  
35.   Kaarina Nurminen Kangasala SK  FIN  10:15:00   34:44 (30)  57:52  
36.   Aapo Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   33:49 (27)  58:19  
37.   Hanna Hakuli Keravan Urheilijat  FIN  10:15:00   36:12 (34)  58:28  
38.   Hannu Laitinen Lynx  FIN  10:15:00   36:15 (35)  59:08  
39.   Marjaana Andelin Lahden Taimi  FIN  10:15:00   36:34 (37)  59:17  
40.   Anniina Jormanainen Eiseuraa  FIN  10:15:00   39:18 (46)  1:02:14  
41.   Nora Lindroos OK Raseborg  FIN  10:15:00   39:11 (45)  1:02:37  
42.   Ilari Koskenmäki Porvoon Urheilijat  FIN  10:15:00   39:08 (43)  1:02:38  
43.   Arttu Hyyrynen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:15:00   39:46 (51)  1:02:47  
44.   Virpi Hyyrynen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:15:00   39:50 (52)  1:02:50  
45.   Roosa Kuusivaara Espoon Akilles  FIN  10:15:00   38:19 (41)  1:02:59  
46.   Anu Tuomainen   FIN  10:15:00   38:02 (39)  1:03:05  
47.   Leila Karjalainen -0  FIN  10:15:00   38:17 (40)  1:03:14  
47.   Pertti Sainio Keravan Urheilijat  FIN  10:15:00   39:28 (47)  1:03:14  
49.   Anette Sjöberg OK Raseborg  FIN  10:15:00   39:09 (44)  1:03:17  
50.   Mikko Rinne-Kanto Turku  FIN  10:15:00   40:05 (53)  1:03:20  
51.   Marcus Kopra OK Orient  FIN  10:15:00   39:29 (48)  1:03:35  
52.   Heidi Heikkilä IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   39:35 (49)  1:04:36  
53.   Veikka Lintula IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   43:47 (77)  1:05:16  
54.   Otto Lintula IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   43:45 (76)  1:05:18  
55.   Timo Lintula IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   43:54 (79)  1:05:19  
56.   Sami Nuuttila Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:15:00   42:09 (61)  1:05:26  
57.   Jan-Erik Savolainen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:15:00   42:48 (65)  1:05:56  
58.   Jarkko Pennanen IF Sibbo-Vargarna  10:15:00   43:02 (67)  1:06:00  
59.   Tobias Söderholm OK Raseborg  FIN  10:15:00   39:35 (49)  1:06:04  
60.   Janita Savolainen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:15:00   42:49 (66)  1:06:07  
61.   Antti Sorsa Pihkaniskat  FIN  10:15:00   42:10 (62)  1:06:08  
62.   Emma Kivilaakso Lynx  FIN  10:15:00   42:06 (59)  1:06:16  
63.   Leena Sartokoski Rajamäen Rykmentti  FIN  10:15:00   43:32 (74)  1:06:19  
64.   Päivi Kurttio IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   40:24 (55)  1:06:20  
65.   Anne Sorsa Pihkaniskat  FIN  10:15:00   42:07 (60)  1:06:23  
66.   Niina Lehtonen eiseuraa  FIN  10:15:00   40:34 (57)  1:06:25  
67.   Tua Hindersson-Söderholm OK Raseborg  FIN  10:15:00   43:30 (73)  1:07:00  
68.   Jarl Forstén IK Örnen  FIN  10:15:00   40:19 (54)  1:07:07  
69.   Eerika Alho Rajamäen Rykmentti  FIN  10:15:00   43:19 (70)  1:07:31  
70.   Ilkka Toivanen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   39:00 (42)  1:07:49  
71.   Pia Hietanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:15:00   40:30 (56)  1:07:58  
71.   Pauli Hietanen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:15:00   40:35 (58)  1:07:58  
73.   Mikko Naumanen RaTro  FIN  10:15:00   42:30 (63)  1:08:01  
74.   Inkalilja Pirinen Keravan Urheilijat  FIN  10:15:00   43:35 (75)  1:10:10  
75.   Helle Majander -0  FIN  10:15:00   45:28 (84)  1:10:57  
76.   Ellen Heinaro Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   42:44 (64)  1:11:12  
77.   Pauliina Lankinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00      1:11:23  
78.   Elias Suurnäkki Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:15:00   43:13 (68)  1:12:06  
79.   Urho Ojala Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:15:00   43:23 (72)  1:12:07  
80.   Erika Tammilehto Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:15:00   43:20 (71)  1:12:11  
81.   Heidi Kilpinen-Suurnäkki Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:15:00   43:16 (69)  1:12:13  
82.   Manda Karlsson IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   47:35 (89)  1:14:46  
83.   Jesper Lindberg IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   43:58 (81)  1:14:51  
84.   Thomas Lindberg IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   44:12 (82)  1:14:55  
85.   Susanna Furu SibboVarga  FIN  10:15:00   43:54 (79)  1:15:15  
86.   Johanna Sutinen SibboVarga  FIN  10:15:00   43:49 (78)  1:15:16  
87.   Tua Backman IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   46:56 (86)  1:16:49  
88.   Tage Backman IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   47:01 (87)  1:16:50  
89.   Eero Haukilampi   10:15:00   51:45 (106)  1:16:57  
90.   Timo Helenius OKFinnmap  FIN  10:15:00   48:13 (92)  1:17:12  
91.   Ella Saajoranta IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   50:01 (99)  1:17:13  
92.   Maria Kivilahti-Louhi Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   47:15 (88)  1:17:14  
93.   Päivi Saajoranta IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   50:03 (100)  1:17:17  
94.   Rami Saajoranta IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   50:05 (101)  1:17:18  
95.   Eero Liski Lounais-Hämeen Rasti  FIN  10:15:00   45:25 (83)  1:17:24  
96.   Marko Mäkinen MuurlanKir  FIN  10:15:00   45:31 (85)  1:17:26  
97.   Lauri Puupponen Espoon Suunta  FIN  10:15:00      1:18:47  
98.   Toivo Hursti Espoon Suunta  FIN  10:15:00   49:45 (93)  1:18:57  
99.   Sari Liikonen eiseuraa  FIN  10:15:00   47:49 (90)  1:20:28  
100.   Jouko Reponen Raisu Lumous  FIN  10:15:00   47:55 (91)  1:20:29  
101.   Johanna Järvinen KooVee  FIN  10:15:00   51:26 (103)  1:22:39  
102.   Sofia Nordgren Akilles OK  FIN  10:15:00   49:53 (95)  1:23:25  
103.   Emilia Tallberg Akilles OK  FIN  10:15:00   49:56 (96)  1:23:31  
104.   Paula Tuomenoksa -0  FIN  10:15:00   51:40 (105)  1:23:40  
104.   Tero Aulanko -0  FIN  10:15:00   51:37 (104)  1:23:40  
106.   Anne Kunnas IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   52:09 (108)  1:23:53  
107.   Pia Vähänen Hyvinkään Rasti  FIN  10:15:00   49:59 (98)  1:23:54  
108.   Joni Kunnas IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   52:11 (109)  1:23:55  
109.   Laura Pohjola Hyvinkään Rasti  FIN  10:15:00   54:54 (119)  1:23:57  
110.   Outi Lappi -0  FIN  10:15:00   53:48 (116)  1:24:09  
111.   Victoria Fredriksson IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   52:20 (110)  1:25:00  
112.   Marcus Fredriksson IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   52:21 (111)  1:25:01  
113.   Anne Parviainen eiseuraa  FIN  10:15:00   52:39 (113)  1:25:35  
114.   Iiris Salonen Kymin Suunnistajat  FIN  10:15:00   54:23 (117)  1:26:08  
115.   Jaakko Myllys Olavin Rasti  FIN  10:15:00   52:32 (112)  1:27:27  
116.   Liisa Myllys Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   52:04 (107)  1:27:31  
117.   Marja Hämäläinen -0  FIN  10:15:00   52:57 (114)  1:28:01  
118.   Carl-Gustaf Ingman IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   52:59 (115)  1:28:18  
119.   Laura Pihko Rasti-Huka  FIN  10:15:00   59:36 (124)  1:29:25  
120.   Simon Nordgren Akilles OK  FIN  10:15:00   49:50 (94)  1:30:05  
121.   Christel Nordgren Akilles OK  FIN  10:15:00   49:56 (96)  1:30:07  
122.   Jyrki Jauhiainen OKFinnmap  FIN  10:15:00   54:39 (118)  1:30:09  
123.   Anu Marttinen Nastolan Terä  FIN  10:15:00      1:31:47  
124.   Tuija Lindroth Asikkalan Raikas  FIN  10:15:00   56:11 (121)  1:32:37  
124.   Marja-Leena Nuuttila Hollolan Urheilijat -46  FIN  10:15:00   56:15 (122)  1:32:37  
126.   Eero Kemmppainen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:15:00   55:57 (120)  1:32:47  
127.   Roosa Sojakka IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   56:43 (123)  1:33:08  
128.   Johanna Silvennoinen -0  FIN  10:15:00   51:12 (102)  1:37:00  
129.   Niko Kontinen Riihimäen Suunnistajat  FIN  10:15:00   59:44 (125)  1:39:23  
130.   Jouko Berndtson IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   1:03:58 (126)  1:40:57  
131.   Hilda Harle IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   1:05:04 (127)  1:45:51  
132.   Jouko Harle IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   1:05:10 (128)  1:45:55  
133.   Kati Turkki eiseuraa  FIN  10:15:00   1:21:20 (135)  1:46:46  
134.   Katja Hanski IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   1:20:08 (134)  1:54:56  
135.   Marja Piiroinen-Honkanen IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   1:08:48 (129)  2:05:55  
136.   Tarja Pakkanen IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   1:08:51 (130)  2:06:02  
137.   Erja Pullinen IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   1:09:04 (131)  2:06:19  
138.   Andrei Bernoulli IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   1:16:18 (132)  2:22:01  
139.   Amanda Bernoulli IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00   1:16:23 (133)  2:22:05  
140.   Aapo Liponkoski Tampereen Pyrintö  FIN  10:15:00   1:23:49 (136)  2:22:24  
141.   Sami Liponkoski PahaRasti  FIN  10:15:00   1:24:00 (137)  2:24:30  
142.   Onni Liponkoski Tampereen Pyrintö  FIN  10:15:00   1:24:09 (138)  2:24:32  
143.   Eino Liponkoski Tampereen Pyrintö  FIN  10:15:00   1:24:15 (139)  2:24:34  
   Harri-Pekka Räsänen Nostars  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Arttu Sakki Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Raimo Niemistö IK Örnen  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Darya Svechihina Russia  RUS  10:15:00      ei läht.  
   Leena Norva Karkki-Rasti  FIN  10:15:00      ei läht.  
   HD5KMH-3 Vacant VAC  10:15:00      ei läht.  
   Jonna Virtanen Nostars  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Sirpa Nieminen IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00      ei läht.  
   HD5KMH-4 Vacant VAC  10:15:00      ei läht.  
   HD5KMH-2 Vacant VAC  10:15:00      ei läht.  
   Rasmus Toivanen Delta  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Fredrik Hurmerinta Akilles OK  FIN  10:15:00      keskeytti  
   Veera Hokka OK Orient  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Sauli Nieminen IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Eija Ursin   FIN  10:15:00      hylätty  
   Mikko Niemi -0  FIN  10:15:00      keskeytti  
   Carola Andersson-Parkkonen IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Marjukka Hermonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Waldemar Frenckell_von OK77  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Jaakko Haakana RajakylänT  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Terttu Helenius Keravan Urheilijat  FIN  10:15:00      ei läht.  
   Rafaela Frenckell_von OK77  FIN  10:15:00      ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English