Fin5-suunnistusviikko 2011, 11.07. - 16.07.2011

D50B 5. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-8 8-Maali Tulos  
1   Sirpa Leinonen
Rastiketut
4:46 (5)
7:04 (2)
2:18 (3)
10:40 (3)
3:36 (7)
19:10 (2)
8:30 (5)
23:34 (1)
4:24 (2)
27:33 (1)
3:59 (7)
33:19 (1)
5:46 (6)
36:09 (1)
2:50 (4)
36:55 (1)
46 (6)
36:54  Sirpa Leinonen
2   Jaana Mannonen
Suomusjärven Sisu
4:38 (4)
7:14 (4)
2:36 (5)
10:41 (4)
3:27 (6)
19:13 (3)
8:32 (6)
24:09 (3)
4:56 (7)
27:44 (2)
3:35 (4)
33:22 (2)
5:38 (4)
36:23 (2)
3:01 (9)
37:10 (2)
47 (7)
37:10  Jaana Mannonen
3   Marina Esenina
Ryazan
8:39 (16)
10:49 (15)
2:10 (2)
13:43 (9)
2:54 (1)
21:50 (6)
8:07 (2)
25:57 (4)
4:07 (1)
28:49 (4)
2:52 (1)
34:06 (3)
5:17 (2)
36:53 (3)
2:47 (3)
37:32 (3)
39 (4)
37:30  Marina Esenina
4   Elena Zhavoronkova
Moscow
5:12 (9)
8:15 (7)
3:03 (12)
11:25 (6)
3:10 (2)
21:14 (4)
9:49 (9)
26:06 (5)
4:52 (6)
29:44 (5)
3:38 (5)
36:30 (4)
6:46 (11)
39:11 (4)
2:41 (2)
39:49 (4)
38 (3)
39:49  Elena Zhavoronkova
5   Seija Ojajärvi
Helsingin Suunnistajat
4:30 (2)
7:22 (5)
2:52 (8)
10:46 (5)
3:24 (3)
18:52 (1)
8:06 (1)
23:48 (2)
4:56 (7)
28:38 (3)
4:50 (11)
36:50 (5)
8:12 (15)
39:45 (5)
2:55 (6)
40:34 (5)
49 (12)
40:34  Seija Ojajärvi
6   Irina Lomova
St:Petersb
5:04 (6)
7:13 (3)
2:09 (1)
10:38 (2)
3:25 (4)
22:02 (7)
11:24 (12)
26:47 (6)
4:45 (4)
30:13 (6)
3:26 (2)
37:06 (6)
6:53 (12)
40:05 (6)
2:59 (8)
40:52 (6)
47 (7)
40:52  Irina Lomova
7   Dace Franka
COKSILVA
5:45 (11)
8:37 (9)
2:52 (8)
12:27 (7)
3:50 (9)
24:44 (8)
12:17 (13)
30:21 (8)
5:37 (11)
34:20 (7)
3:59 (7)
40:05 (7)
5:45 (5)
43:15 (7)
3:10 (11)
44:10 (7)
55 (16)
44:11  Dace Franka
8   Merja Myllys
Lounais-Hämeen Rasti
5:07 (7)
9:50 (14)
4:43 (16)
13:16 (8)
3:26 (5)
21:26 (5)
8:10 (3)
26:47 (6)
5:21 (9)
34:35 (8)
7:48 (15)
40:21 (8)
5:46 (6)
43:50 (8)
3:29 (13)
44:37 (8)
47 (7)
44:36  Merja Myllys
9   Ludmila Ivanova
OK AKFA
3:57 (1)
6:22 (1)
2:25 (4)
10:00 (1)
3:38 (8)
27:06 (12)
17:06 (16)
32:54 (12)
5:48 (12)
37:05 (10)
4:11 (9)
41:58 (9)
4:53 (1)
44:23 (9)
2:25 (1)
44:58 (9)
35 (1)
44:58  Ludmila Ivanova
10   Ritva Lepola
Lapin Veikot
5:28 (10)
8:28 (8)
3:00 (11)
14:05 (11)
5:37 (12)
28:05 (14)
14:00 (15)
32:45 (11)
4:40 (3)
36:24 (9)
3:39 (6)
42:26 (10)
6:02 (9)
45:32 (10)
3:06 (10)
46:23 (10)
51 (13)
46:24  Ritva Lepola
11   Eija-Leena Leppä
Suunta Jurva
4:37 (3)
7:27 (6)
2:50 (7)
21:38 (16)
14:11 (16)
30:01 (15)
8:23 (4)
34:49 (15)
4:48 (5)
38:18 (12)
3:29 (3)
44:07 (11)
5:49 (8)
47:24 (11)
3:17 (12)
48:01 (11)
37 (2)
48:00  Eija-Leena Leppä
12   Sirpa Tarvonen
Kalske
6:45 (14)
9:37 (13)
2:52 (8)
17:03 (13)
7:26 (14)
26:28 (11)
9:25 (7)
34:09 (14)
7:41 (16)
38:41 (14)
4:32 (10)
45:38 (13)
6:57 (13)
49:16 (12)
3:38 (14)
49:55 (12)
39 (4)
49:54  Sirpa Tarvonen
13   Marina Andreeva
Novosibirsk
7:24 (15)
10:49 (15)
3:25 (14)
17:46 (14)
6:57 (13)
27:29 (13)
9:43 (8)
32:54 (12)
5:25 (10)
40:51 (15)
7:57 (16)
46:24 (14)
5:33 (3)
49:22 (13)
2:58 (7)
50:09 (13)
47 (7)
50:08  Marina Andreeva
14   Kirsi Virolainen-Borg
Pihkaniskat
5:55 (12)
8:42 (10)
2:47 (6)
13:46 (10)
5:04 (10)
24:54 (9)
11:08 (11)
32:05 (9)
7:11 (14)
37:42 (11)
5:37 (13)
45:15 (12)
7:33 (14)
49:23 (14)
4:08 (15)
50:17 (14)
54 (15)
50:18  Kirsi Virolainen-Borg
15   Pirjo Iivonen
Riihimäen Suunnistajat
6:18 (13)
9:31 (12)
3:13 (13)
14:48 (12)
5:17 (11)
24:57 (10)
10:09 (10)
32:17 (10)
7:20 (15)
38:31 (13)
6:14 (14)
48:03 (15)
9:32 (16)
52:17 (15)
4:14 (16)
53:05 (15)
48 (11)
53:05  Pirjo Iivonen
16   Jaana Vartia
Rajamäen Rykmentti
5:09 (8)
9:07 (11)
3:58 (15)
20:39 (15)
11:32 (15)
34:33 (16)
13:54 (14)
41:10 (16)
6:37 (13)
46:30 (16)
5:20 (12)
52:43 (16)
6:13 (10)
55:36 (16)
2:53 (5)
56:28 (16)
52 (14)
56:28  Jaana Vartia
Tulosten muoto:
Suomi Svenska English