2014_hypykk
Kalevan Kierros 2014, Pyöräily, 9.8.2014 Rajamäki, HyPy
M
71,0
7
Kervinen
Sami
Triathlon Team Kotka
Triathlon Team Kotka
10:07:00
36420
6440
28
Sippu
Ossi
Kuntokonnat
Kuntokonnat
KK
10:20:40
37240
6760
266
Välimäki
Markus
Viialan Viri
Viialan Viri
KK
11:40:00
42000
6888
322
Svenn
Jorma
Kunto Konnat
Kunto Konnat
KK
11:56:00
42960
6893
9
Pönni
Antti
KoPy
KoPy
10:07:40
36460
6895
101
Ilmarinen
Markus
Uskelan Urhot
Uskelan Urhot
KK
10:45:00
38700
6910
294
Viholainen
Henry
Tammelan ryske
Tammelan ryske
KK
11:49:20
42560
7152
86
Kettunen
Pyry
Otaniemen Jyllääjät
Otaniemen Jyllääjät
KK
10:40:00
38400
7174
76
Pikkarainen
Toni
Kuntokonnat
Kuntokonnat
KK
10:36:40
38200
7225
143
Eskelinen
Ville
Uskelan Urhot
Uskelan Urhot
KK
10:59:00
39540
7299
126
Rantanen
Janne
Hämeenlinnan Hitaat Sisutiimi
Hämeenlinnan Hitaat Sisutiimi
KK
10:53:20
39200
7320
17
Valkama
Petri
Alavus
Alavus
10:10:20
36620
7345
250
Nurmela
Mikko
X-tri Lahti
X-tri Lahti
KK
11:34:40
41680
7374
113
Valjakka
Pekka
Tuusulan Tallaajat
Tuusulan Tallaajat
KK
10:49:00
38940
7385
315
Aurasmaa
Antti
11:33:40
41620
7545
12
Kailari
Ollipekka
Helsinki
Helsinki
10:08:40
36520
7577
1
Vartiainen
Jesse
HyPy
HyPy
10:05:00
36300
7593
147
Rantanen
Juha
Hämeenlinnan hitaat Sisutiimi
Hämeenlinnan hitaat Sisutiimi
KK
11:00:20
39620
7619
179
Kuusi
Sami
Tammelan Ryske
Tammelan Ryske
KK
11:11:00
40260
7646
155
Haiko
Tero
Lappeen Siniset/Lappeenranta
Lappeen Siniset/Lappeenranta
KK
11:03:00
39780
7684
24
Rantatorikka
Miika
HyPy
HyPy
10:12:40
36760
7686
306
Vaaja
Matti
Otaniemen Jyllääjät
Otaniemen Jyllääjät
KK
11:53:00
42780
7766
15
Miettinen
Markku
HYPY
HYPY
10:09:40
36580
7776
161
Väätäinen
Turo
Korvenpojat
Korvenpojat
KK
11:05:00
39900
7811
20
Salo
Markus
HelTri
HelTri
10:11:20
36680
7951
321
Vesterinen
Heikki
Vantaa
Vantaa
11:55:40
42940
8004
4
Koponen
Mikael
Helsingin Uimarit
Helsingin Uimarit
10:06:00
36360
8095
176
Tukiainen
Teemu
Lappeen Siniset
Lappeen Siniset
KK
11:10:00
40200
8111
298
Kälviäinen
Olli
Lappeen Siniset
Lappeen Siniset
KK
11:50:20
42620
8168
186
Pirinen
Jussi
Tuusulan Tallaajat
Tuusulan Tallaajat
KK
11:13:20
40400
8179
326
Lehmuskoski
Jani
KK
11:57:00
43020
8236
268
Salminen
Topi
Viialan Viri
Viialan Viri
KK
11:40:40
42040
8240
245
Ryhänen
Pekka
Vipsu
Vipsu
KK
11:33:00
41580
8266
300
Lehtonen
Tommi
Espoon Kepardit
Espoon Kepardit
KK
11:51:00
42660
8315
232
Tolvanen
Kimmo
OP-Pohjola
OP-Pohjola
KK
11:28:40
41320
8451
279
Hakkarainen
Tuomas
Uskelan Urhot
Uskelan Urhot
KK
11:44:20
42260
8457
191
Kojola
Lauri
Nousiaisten Alku
Nousiaisten Alku
KK
11:15:00
40500
8551
219
Nurmela
Juha
Arc Sport
Arc Sport
KK
11:24:20
41060
8636
286
Kohonen
Antti
Lappeen Siniset
Lappeen Siniset
KK
11:46:40
42400
8647
221
Virtanen
Antti
Uskelan Urhot
Uskelan Urhot
KK
11:25:00
41100
8758
197
Markelin
Lauri
Otaniemen Jyllääjät
Otaniemen Jyllääjät
KK
11:17:00
40620
9261
291
Niissalo
Miika
Helsinki
Helsinki
KK
11:48:20
42500
10687
302
Boelen
Michael
None
None
KK
11:51:40
42700
10689
312
Aurasmaa
Arttu
Korvenpojat
Korvenpojat
11:33:30
41610
DNF
261
Aurasmaa
Pyry
Korvenpojat
Korvenpojat
KK
11:38:20
41900
DNF
M22
71,0
236
Järvenpää
Antti
Kuntokonnat
Kuntokonnat
KK
11:30:00
41400
7447
157
Tuominen
Juho
Kankaanpään Kalevankiertäjät
Kankaanpään Kalevankiertäjät
KK
11:03:40
39820
8616
180
Nurminen
Juuso
Lohja
Lohja
KK
11:11:20
40280
8696
254
Simola
Paavo
Tammelan Ryske
Tammelan Ryske
KK
11:36:00
41760
9388
M40
71,0
78
Hyttinen
Tero
Viialan Viro
Viialan Viro
KK
10:37:20
38240
6496
84
Lehtonen
Juha
tuusulan tallaajat
tuusulan tallaajat
KK
10:39:20
38360
6705
311
Syrjä
Harri
HyPy
HyPy
10:04:40
36280
6849
114
Prittinen
Juha
hämeenlinnan hitaat
hämeenlinnan hitaat
KK
10:49:20
38960
6921
80
Miettinen
Jouni
Kuntokonnat
Kuntokonnat
KK
10:38:00
38280
6963
270
Pohjola
Olli-Pekka
CCRT
CCRT
KK
11:41:20
42080
7027
82
Hakala
Rauno
Uskelan Urhot
Uskelan Urhot
KK
10:38:40
38320
7061
149
Ilola
Ari
Tammelan Ryske
Tammelan Ryske
KK
11:01:00
39660
7084
98
Hevonoja
Jani
Viialan Viri
Viialan Viri
KK
10:44:00
38640
7180
231
Ojala
Ari-Pekka
Tervakosken pato
Tervakosken pato
KK
11:28:20
41300
7283
188
Hannula
Petteri
Vantaa
Vantaa
KK
11:14:00
40440
7300
90
Hämäläinen
Sami-Jukka
Tuusulan tallaajat
Tuusulan tallaajat
KK
10:41:20
38480
7304
96
Lehtonen
Mika
Tuusulan Tallaajat
Tuusulan Tallaajat
KK
10:43:20
38600
7378
103
Kortesmaa
Mika
Uskelan Urhot
Uskelan Urhot
KK
10:45:40
38740
7382
230
Kauppinen
Sami
Tuusulan Tallaajat/Halmeniemi
Tuusulan Tallaajat/Halmeniemi
KK
11:28:00
41280
7417
139
Piitulainen
Janne
Pajulahti
Pajulahti
KK
10:57:40
39460
7467
241
Kantola
Markus
CCRT
CCRT
KK
11:31:40
41500
7510
16
Kiiski
Marko
Someron Esa / Somero
Someron Esa / Somero
10:10:00
36600
7514
88
Åkerman
Anders
Korvenpojat
Korvenpojat
KK
10:40:40
38440
7536
307
Kirves
Saku
Vantaa
Vantaa
KK
11:53:20
42800
7583
267
Pakkasmaa
Juhana
Otaniemen Jyllääjät
Otaniemen Jyllääjät
KK
11:40:20
42020
7623
308
Luukkaa
Heikki
Turku
Turku
11:53:40
42820
7634
109
Ylönen
Mikko
Tuusulan Tallaajat
Tuusulan Tallaajat
KK
10:47:40
38860
7721
249
Österman
Lauri
Espoo
Espoo
KK
11:34:20
41660
7777
18
Niemelä
Esa
Klaukkala
Klaukkala
10:10:40
36640
7811
323
Ruuska
Vesa
Kangasala SK
Kangasala SK
11:56:20
42980
7818
175
Heino
Mikko
Turun NMKY
Turun NMKY
KK
11:09:40
40180
7818
242
Berg
Petri
HML HITAAT SISUTEAM
HML HITAAT SISUTEAM
KK
11:32:00
41520
7846
5
Liedes
Matti
Kirkkonummi
Kirkkonummi
10:06:20
36380
7881
107
Rivala
Tomi
Uskelan urhot
Uskelan urhot
KK
10:47:00
38820
7905
194
Myllymäki
Kristian
Haimoon Kisa
Haimoon Kisa
KK
11:16:00
40560
7916
235
Seppälä
Tuomas
TeamElinaJouhki
TeamElinaJouhki
KK
11:29:40
41380
7984
163
Kujansuu
Eero
Kankaanpään Kalevankiertäjät
Kankaanpään Kalevankiertäjät
KK
11:05:40
39940
8012
167
Iitti
Jukka
KENSU-KK
KENSU-KK
KK
11:07:00
40020
8181
172
Kuusniemi
Harri
Helsinki
Helsinki
KK
11:08:40
40120
8198
278
Laurikainen
Jyrki
ERRY
ERRY
KK
11:44:00
42240
8211
195
Kröger
Hannu
KK Länsi-Uusimaa
KK Länsi-Uusimaa
KK
11:16:20
40580
8217
192
Korpela
Antero
Hitaat 1
Hitaat 1
KK
11:15:20
40520
8230
183
Kyheröinen
Pasi
Korvenpojat
Korvenpojat
KK
11:12:20
40340
8258
201
Huttunen
Jarmo
Kankaanpään Kalevankiertäjät
Kankaanpään Kalevankiertäjät
KK
11:18:20
40700
8363
282
Mellanen
Markku
Espoon kepardit
Espoon kepardit
KK
11:45:20
42320
8483
224
Monto
Jouni
Lannistumattomat laahustajat
Lannistumattomat laahustajat
KK
11:26:00
41160
8489
239
Anttila
Hannu
Kankaanpään Kalevankiertäjät
Kankaanpään Kalevankiertäjät
KK
11:31:00
41460
8525
198
Mäntynen
Antti
Otaniemen Jyllääjät
Otaniemen Jyllääjät
KK
11:17:20
40640
8552
288
Leskinen
Petteri
Kaukokiidon Kalevan Kiertäjät
Kaukokiidon Kalevan Kiertäjät
KK
11:47:20
42440
8610
252
Pitkonen
Jussi
Espoo
Espoo
KK
11:35:20
41720
8644
269
Paananen
Teemu
Selän Sitkeät
Selän Sitkeät
KK
11:41:00
42060
8668
290
Sirkiä
Mikko
Espoon Kepardit
Espoon Kepardit
KK
11:48:00
42480
8778
227
Hokkanen
Ari
Lannistumattomat laahustajat
Lannistumattomat laahustajat
KK
11:27:00
41220
8856
202
Lehtimäki
Leo
Hämeenlinnan Hitaat
Hämeenlinnan Hitaat
KK
11:18:40
40720
8890
255
Kalliokoski
Juha
Rauma endurance club
Rauma endurance club
KK
11:36:20
41780
9005
253
Vesterinen
Esa
Hyvinkään LIHa
Hyvinkään LIHa
KK
11:35:40
41740
9038
205
Vihonen
Tom
Espoo
Espoo
KK
11:19:40
40780
9055
297
Koskinen
Juho
Tervakosken Pato
Tervakosken Pato
KK
11:50:20
42620
9104
211
Nappu
Juha
Turun NMKY
Turun NMKY
KK
11:21:40
40900
9111
259
Perttola
Sami
Kymin Koskenpojat
Kymin Koskenpojat
KK
11:37:40
41860
9274
263
Sandell
Petteri
Pajulahti
Pajulahti
KK
11:39:00
41940
9395
262
Kettunen
Jerry
Kk Länsi-uusimaa
Kk Länsi-uusimaa
KK
11:38:40
41920
9545
257
Uotinen
Pasi
selän sitkeät sivistyneet
selän sitkeät sivistyneet
KK
11:37:00
41820
9571
265
Ukkola
Esa
Tuusula
Tuusula
KK
11:39:40
41980
9592
258
Melkko
Ville
Espoon Kepardit
Espoon Kepardit
KK
11:37:20
41840
9646
207
Mamia
Kari
KK Länsi-Uusimaa 1
KK Länsi-Uusimaa 1
KK
11:20:20
40820
9681
225
Jaakola
Juha
Otaniemen Jyllääjät 2
Otaniemen Jyllääjät 2
KK
11:26:20
41180
9756
3
Uusiheimala
Petri
Hyvinkää
Hyvinkää
10:05:40
36340
9817
320
Johansson
Jari
Viialan Viri
Viialan Viri
KK
11:55:20
42920
9842
187
Pukki
Ari
Uskelan Urhot
Uskelan Urhot
KK
11:13:40
40420
10192
209
Särkilahti
Tuomas
ERRY
ERRY
KK
11:21:00
40860
10355
23
Seppälä
Timo
Poseidon/Vantaa
Poseidon/Vantaa
10:12:20
36740
10358
304
Loukkaanhuhta
Kari
Vehmasputken urheilukerho
Vehmasputken urheilukerho
KK
11:52:20
42740
12988
99
Jani
Hevonoja
Viialan Viri
Viialan Viri
KK
10:44:20
38660
DNF
303
Runtti
Kimmo
Espoon kepardit
Espoon kepardit
KK
11:52:00
42720
DNF
M50
71,0
92
Valli
Jarmo
USKELAN URHOT
USKELAN URHOT
KK
10:42:00
38520
7118
120
Kinnunen
Kari
Kuntokonnat
Kuntokonnat
KK
10:51:20
39080
7499
111
Keränen
Juha-Pekka
AIR SYSTEMS KAJAANI
AIR SYSTEMS KAJAANI
KK
10:48:20
38900
7534
281
Lehtonen
Jukka
TuNMKY
TuNMKY
KK
11:45:00
42300
7613
118
Ylänne
Jari
Jyväskylä
Jyväskylä
KK
10:50:40
39040
7717
210
Kujala
Tapio
Ylistaron Kilpa-Veljet
Ylistaron Kilpa-Veljet
KK
11:21:20
40880
7794
181
Lehtonen
Jouko
Turun NMKY
Turun NMKY
KK
11:11:40
40300
7857
124
Nurminen
Jouni
Lohja
Lohja
KK
10:52:40
39160
7867
299
Korhonen
Pekka
Tuusulan Tallaajat
Tuusulan Tallaajat
KK
11:55:40
42940
7902
240
Seppänen
Timo
Espoo
Espoo
KK
11:31:20
41480
7946
137
Korpinen
Arto
Uskelan Urhot
Uskelan Urhot
KK
10:57:00
39420
8103
246
Rissanen
Tomi
LUP/LOHJA
LUP/LOHJA
KK
11:33:20
41600
8157
272
Sjö
Olli
Karkkila
Karkkila
KK
11:42:00
42120
8207
116
Tuovila
Erkki
Kankaanpään Kalevankiertäjät
Kankaanpään Kalevankiertäjät
KK
10:50:00
39000
8220
132
Nieminen
Kari
Tervakosken Pato
Tervakosken Pato
KK
10:55:20
39320
8318
234
Huuhka
Jouko
Kankaanpään kalevankiertäjät 1
Kankaanpään kalevankiertäjät 1
KK
11:29:20
41360
8328
277
Kontkanen
Pasi
CCRT
CCRT
KK
11:43:40
42220
8359
273
Penttinen
Jaakko
Tuusulan Tallaajat/Mäntyharju
Tuusulan Tallaajat/Mäntyharju
KK
11:42:20
42140
8443
287
Vento
Veli-Matti
Vantaa
Vantaa
KK
11:47:00
42420
8503
185
Teittinen
Matti
Uskelan Urhot
Uskelan Urhot
KK
11:13:00
40380
8612
243
Kuhmonen
Kari
Ristiina
Ristiina
KK
11:32:20
41540
8628
212
Tiimo
Jari
Kaukaan lyly
Kaukaan lyly
KK
11:22:00
40920
8651
10
Högblom
Esa
Kaarina
Kaarina
10:08:00
36480
8685
208
Soikkeli
Juha
LLL, Imatra
LLL, Imatra
KK
11:20:40
40840
8899
213
Jokela
Arto
Uskelan Urhot
Uskelan Urhot
KK
11:22:20
40940
8968
276
Rouvali
Ari-Pekka
kk Länsi-Uusimaa 2
kk Länsi-Uusimaa 2
KK
11:43:20
42200
8983
247
Kujansuu
Olli
Kankaanpään Kalevankiertäjät
Kankaanpään Kalevankiertäjät
KK
11:33:40
41620
9085
309
Jaakkola
Raine
Otaniemen Jyllääjät 2
Otaniemen Jyllääjät 2
KK
11:54:00
42840
9147
251
Pettersson
Paul
CCRT
CCRT
KK
11:35:00
41700
9297
293
Intonen
Olli
Kaukokiidon Kalevan Kiertäjät
Kaukokiidon Kalevan Kiertäjät
KK
11:49:00
42540
9454
14
Mäkelä
Markku
TUULOS
TUULOS
10:09:20
36560
9869
274
Hellberg
Timo
Uskelan Urhot
Uskelan Urhot
KK
11:42:40
42160
DNS
M55
71,0
174
Ojala
Osmo
CCRT
CCRT
KK
11:09:20
40160
7255
21
Aaltonen
Seppo
Cycling Academy
Cycling Academy
10:11:40
36700
7383
135
Halonen
Kyösti
Hämeenlinnan hitaat
Hämeenlinnan hitaat
KK
10:56:20
39380
7504
6
Eteläinen
Tenho
Porvoon Akilles/Road Academy
Porvoon Akilles/Road Academy
10:06:40
36400
7589
128
Köninki
Kari
KENSU KK
KENSU KK
KK
10:54:00
39240
7593
233
Lehto
Raine
Pajulahi
Pajulahi
KK
11:29:00
41340
7631
94
Vepsäläinen
Pentti
Reilut Miehet Havumetsien
Reilut Miehet Havumetsien
KK
10:42:40
38560
7640
141
Mäkipelto
Eero
KENSU-KK
KENSU-KK
KK
10:58:20
39500
7746
105
Peipinen
Jouko
Tammelan Ryske
Tammelan Ryske
KK
10:46:20
38780
7802
248
Lehtonen
Erkki
Hämeenlinnan Hitaat
Hämeenlinnan Hitaat
KK
11:34:00
41640
8181
324
Siitonen
Jouni
Puumala
Puumala
11:41:40
42100
8231
295
Antikanen
Hannu
kuls
kuls
KK
11:49:40
42580
8313
165
Kumpula
Alpo
Tuusulan Tallaajat
Tuusulan Tallaajat
KK
11:06:20
39980
8400
280
Mikkelsson
Lasse
Pajulahti
Pajulahti
KK
11:44:40
42280
8426
169
Väisänen
Pentti
Htl
Htl
KK
11:07:40
40060
8644
190
Moilanen
Erkki
Pirkkala
Pirkkala
KK
11:14:40
40480
8644
203
Karjalainen
Ossi
GSK
GSK
KK
11:19:00
40740
8775
193
Viinikka
Markku
hämeenlinnan hitaat sisutriimi
hämeenlinnan hitaat sisutriimi
KK
11:15:40
40540
9087
256
Pirinen
Petteri
Tuusulan Tallaajat
Tuusulan Tallaajat
KK
11:36:40
41800
9241
226
Hägg
Toni
KK Länsi-Uusimaa
KK Länsi-Uusimaa
KK
11:26:40
41200
9381
200
Huhtala
Erkki
Espoon Etanat
Espoon Etanat
KK
11:18:00
40680
9411
215
Kytömäki
Juha
Korvenpojat Team
Korvenpojat Team
KK
11:23:00
40980
9635
222
Pietilä
Tarmo
Tammelan Ryske
Tammelan Ryske
KK
11:25:20
41120
9710
289
Tolvanen
Pekka
KUNTOKONNAT
KUNTOKONNAT
KK
11:47:40
42460
10124
220
Sipi
Markku
Vuoksenrannan säde
Vuoksenrannan säde
KK
11:24:40
41080
10808
228
Österlund
Jouko
Rauma
Rauma
KK
11:27:20
41240
10883
260
Nikkola
Antti
ILMAJOKI
ILMAJOKI
KK
11:38:00
41880
10908
M60
71,0
153
Kokko
Juha
Akaa
Akaa
KK
11:02:20
39740
7196
122
Kääpä
Lasse
Kuusankosken Urheiluseura
Kuusankosken Urheiluseura
KK
10:52:00
39120
7429
314
Voima
Jussi
Häjyt
Häjyt
KK
11:54:40
42880
7625
159
Tolvanen
Ari
KUNTO KONNAT
KUNTO KONNAT
KK
11:04:20
39860
7743
130
Savolainen
Touko
Hämeenlinnan Hitaat
Hämeenlinnan Hitaat
KK
10:16:40
37000
7757
182
Muilu
Matti
TUTKU / Ylöjärvi
TUTKU / Ylöjärvi
KK
11:12:00
40320
7820
244
Lehtonen
Heikki
Hämeenlinnan Hitaat
Hämeenlinnan Hitaat
KK
11:32:40
41560
7896
237
Väisänen
Aimo
KENSU-KK / JYVÄSKYLÄ
KENSU-KK / JYVÄSKYLÄ
KK
11:30:20
41420
8075
145
Pärssinen
Jaakko
Tervakosken Pato
Tervakosken Pato
KK
10:59:40
39580
8079
285
Maanpää
Sauli
SM MAANPÄÄ/Turku
SM MAANPÄÄ/Turku
KK
11:46:20
42380
8127
184
Tyrkäs
Jouko
Tuusulan Tallaajat
Tuusulan Tallaajat
KK
11:12:40
40360
8140
206
Kivi
Ilkka
Kunto-Pirkat
Kunto-Pirkat
KK
11:20:00
40800
8207
292
Heikkinen
Jussi
Vantaan Pyöräilijät
Vantaan Pyöräilijät
KK
11:48:40
42520
8410
151
Jetsonen
Voitto
Viialan Viri
Viialan Viri
KK
11:01:40
39700
8469
275
Yli-Karro
Tapio
Rauman Kalevankiertäjät
Rauman Kalevankiertäjät
KK
11:43:00
42180
8554
217
Långström
Veikko
Hämeenlinnan Hitaat ry
Hämeenlinnan Hitaat ry
KK
11:23:40
41020
8558
238
Pakkanen
Pekka
Pajulahti
Pajulahti
KK
11:30:40
41440
8561
316
Hieto
Ilkka
11:55:00
42900
8636
199
Helminen
Erkki
Tuusulan Tallaajat
Tuusulan Tallaajat
KK
11:17:40
40660
8843
218
Tiitinen
Veli-Matti
Kuntokonnat
Kuntokonnat
KK
11:24:00
41040
8847
216
Hyrkäs
Kari
Vantaa
Vantaa
KK
11:23:20
41000
9005
26
Behm
Kimmo
Tuusulan Tallaajat
Tuusulan Tallaajat
KK
10:20:00
37200
9053
214
Supponen
Matti
Melaveikot/Helsinki
Melaveikot/Helsinki
KK
11:22:40
40960
9326
204
Tolmunen
Ari
Kensu-kk
Kensu-kk
KK
11:19:20
40760
9334
196
Rantanen
Pauli
Hml Hitaat Sisutiimi
Hml Hitaat Sisutiimi
KK
11:16:40
40600
9777
283
Keski-Honkola
Pertti
Sveitsiläiset
Sveitsiläiset
KK
11:45:40
42340
10003
229
Pihlajamäki
Jari
FINNMAP Infra
FINNMAP Infra
KK
11:27:40
41260
12165
264
Fagerström
Mikko
Espoon Etanat
Espoon Etanat
KK
11:39:20
41960
12300
284
Savela
Jarmo
KK LÄNSI-UUSIMAA 2
KK LÄNSI-UUSIMAA 2
KK
11:46:00
42360
DNS
296
Pulkkinen
Markku
GSK
GSK
KK
11:50:00
42600
DNS
M65
71,0
75
Saarinen
Hannu
Sveitsiläiset / HyPy
Sveitsiläiset / HyPy
KK
10:36:20
38180
7983
31
Kuusi
Klaus
Espoon Etanat
Espoon Etanat
KK
10:21:40
37300
8115
37
Antila
Tero
Tuusulantallaajat
Tuusulantallaajat
KK
10:23:40
37420
8364
33
Savonen
Eero
TUUSULAN TALLAAJAT
TUUSULAN TALLAAJAT
KK
10:22:20
37340
8444
38
Hämäläinen
Raimo
Uskelan Urhot
Uskelan Urhot
KK
10:24:00
37440
8477
29
Lehtinen
Teuvo
Selän Sitkeät
Selän Sitkeät
KK
10:21:00
37260
8531
56
Heikkilä
Tapio
Hämeenlinnan hitaat Sisutiimi
Hämeenlinnan hitaat Sisutiimi
KK
10:30:00
37800
8659
65
Vesterinen
Paavo
Tammelan Ryske
Tammelan Ryske
KK
10:33:00
37980
8667
67
Sajomaa
Matti
Tuusulan Tallaajat
Tuusulan Tallaajat
KK
10:33:40
38020
8723
60
Ojala
Antti
Tervakosken Pato
Tervakosken Pato
KK
10:31:20
37880
8788
62
Vikman
Kalevi
Tuusulan Tallaajat
Tuusulan Tallaajat
KK
10:32:00
37920
8807
54
Svenskberg
Lars
KK-Länsiuusimaa
KK-Länsiuusimaa
KK
10:29:20
37760
8879
39
Helminen
Jaakko
Tuusulan Tallaajat
Tuusulan Tallaajat
KK
10:24:20
37460
8891
53
Kutvonen
Hannu
Kuntokonnat 2
Kuntokonnat 2
KK
10:29:00
37740
8925
68
Forssell
Eero
Kensu
Kensu
KK
10:34:00
38040
8941
40
Aalto
Eero
-
-
KK
10:24:40
37480
8983
57
Sameri
Juha
Espoon etanat
Espoon etanat
KK
10:30:20
37820
9159
66
Nikkanen
Aulis
Uskelan Urhot
Uskelan Urhot
KK
10:33:20
38000
9248
42
Ahlqvist
Pekka
Vantaa
Vantaa
KK
10:25:20
37520
9351
223
Lindström
Mikael
Kotka
Kotka
KK
11:25:40
41140
9388
305
Korpela
Raimo
Rajuko Team/Hyvinkää
Rajuko Team/Hyvinkää
KK
11:52:40
42760
9426
41
Liukkonen
Raimo
Tampere
Tampere
KK
10:25:00
37500
9483
55
Ryynänen
Pertti
HTL
HTL
KK
10:29:40
37780
9584
59
Jurvanen
Taisto
Hämeenlinnan Hitaat
Hämeenlinnan Hitaat
KK
10:31:00
37860
9637
271
Sillanpää
Juhani
Espoon Etanat
Espoon Etanat
KK
10:26:40
37600
9786
74
Selander
Kalevi
Kankaanpään kalevankiertäjät ry
Kankaanpään kalevankiertäjät ry
KK
10:36:00
38160
9962
43
Aurasmaa
Heikki
Korvenpojat Team
Korvenpojat Team
KK
10:25:40
37540
9963
45
Ropponen
Pekka
Espoon Etanat
Espoon Etanat
KK
10:26:20
37580
10034
313
Repo
Oiva
Porin Tarmo
Porin Tarmo
11:54:20
42860
10110
51
Uusitalo
Reino
Pyroll oy
Pyroll oy
KK
10:28:20
37700
10298
49
Salonen
Esa
Selän Sitkeät Heinola
Selän Sitkeät Heinola
KK
10:27:40
37660
10687
71
Marjamaa
Juhani
Kuntopirkat Tampere
Kuntopirkat Tampere
KK
10:35:00
38100
11878
46
Sillanpää
Juhani
Espoon Etanat
Espoon Etanat
KK
10:26:40
37600
DNS
M70
71,0
47
Liukko
Ilmo
Kuntokonnat 2
Kuntokonnat 2
KK
10:27:00
37620
8381
35
Tunturi
Markku
Viialan Viri
Viialan Viri
KK
10:23:00
37380
8919
70
Seitsonen
Hannu
Tuusulan tallaajat
Tuusulan tallaajat
KK
10:34:40
38080
9246
13
Myllylä
Matti
KUNTO KONNAT
KUNTO KONNAT
10:09:00
36540
9643
44
Kiiski
Osmo
KK-Team Someron Esa
KK-Team Someron Esa
KK
10:26:00
37560
9658
58
Löfström
Martin
Keravan Soutajat
Keravan Soutajat
KK
10:30:40
37840
9692
48
Perkamo
Osmo
Tuusulan tallaajat
Tuusulan tallaajat
KK
10:27:20
37640
9872
50
Löyttyniemi
Jorma
Tervakosken Pato
Tervakosken Pato
KK
10:28:00
37680
10472
73
Vähä
Kauko
Kouvola
Kouvola
KK
10:35:40
38140
12214
M75
71,0
52
Siltala
Onni
myllykosken kilpaveikot
myllykosken kilpaveikot
KK
10:28:40
37720
9885
72
Viitanen
Risto
Tuusulan Tallaajat
Tuusulan Tallaajat
KK
10:35:20
38120
9928
69
Palo
Pertti
Selän Sitkeät
Selän Sitkeät
KK
10:34:20
38060
11196
63
Blomster
Rainer
Tuusulan Tallaajat
Tuusulan Tallaajat
KK
10:32:20
37940
11818
61
Hyppönen
Tauno
Tuusulan Tallaajat
Tuusulan Tallaajat
KK
10:31:40
37900
12017
64
Stenvall
Raimo
Tuusulan Tallaajat
Tuusulan Tallaajat
KK
10:32:40
37960
12616
N
71,0
97
Hakala
Heli
Lannistumattomat Laahustajat
Lannistumattomat Laahustajat
KK
10:43:40
38620
7306
81
Yrjölä
Ulla
KENSUttaret
KENSUttaret
KK
10:38:20
38300
7752
22
Joronen
Hanna
Hamina
Hamina
10:12:00
36720
8087
83
Keskisaari
Anna
Taipalsaaren Veikot
Taipalsaaren Veikot
KK
10:39:00
38340
8366
25
Lehtinen
Sanna
HyPy
HyPy
10:13:00
36780
8490
93
Kojola
Neea
Nousiaisten Alku
Nousiaisten Alku
KK
10:42:20
38540
8551
123
Turunen
Riikka
Kymin Suunnistajat
Kymin Suunnistajat
KK
10:52:20
39140
8641
77
Kilpeläinen
Elina
Hamina
Hamina
KK
10:37:00
38220
8723
142
Särmäntö
Liisa
uskelan urhot
uskelan urhot
KK
10:58:40
39520
8864
102
Von Bagh
Venla
Porvoon SoutuEsterit
Porvoon SoutuEsterit
KK
10:45:20
38720
8999
108
Seppä
Milla
Uskelan Urhot
Uskelan Urhot
KK
10:47:20
38840
9055
110
Kantola
Etti
Hämeenlinnan hitaat
Hämeenlinnan hitaat
KK
10:48:00
38880
9146
127
Pirinen
Sanna
Yläkemijoen Urheilijat
Yläkemijoen Urheilijat
KK
10:53:40
39220
9484
27
Räihä
Heidi
Porvoon SoutuEsterit
Porvoon SoutuEsterit
KK
10:20:20
37220
9559
310
Moilanen
Mari
Korvenpojat Team
Korvenpojat Team
KK
11:11:30
40290
9744
8
Pellinen
Tiina
Kouvola
Kouvola
10:07:20
36440
9853
144
Lahtinen
Sanna
Lahti
Lahti
KK
10:59:20
39560
10339
325
Tuuranlahti
Mailiina
Espoon Akilles
Espoon Akilles
KK
11:56:40
43000
10675
160
Uotinen
Piia
Selän sitkeät sivistysneet
Selän sitkeät sivistysneet
KK
11:04:40
39880
10787
173
Kotila
Minna
Toholammin Urheilijat
Toholammin Urheilijat
KK
11:09:00
40140
11733
N22
71,0
189
Rantala
Sanni
Tervakosken pato
Tervakosken pato
KK
11:14:20
40460
8653
146
Kujansuu
Ida
Kankaanpään Kalevankiertäjät
Kankaanpään Kalevankiertäjät
KK
11:00:00
39600
8990
115
Prittinen
Aino
hämeenlinnan hitaan
hämeenlinnan hitaan
KK
10:49:40
38980
9108
N40
71,0
85
Koivulahti
Katja
Hämeenlinnan Hitaat Neidot
Hämeenlinnan Hitaat Neidot
KK
10:39:40
38380
7764
19
Livson
Matleena
Helsinki
Helsinki
10:11:00
36660
7944
117
Nyrhinen
Mari
Lannistumattomat Laahustajat
Lannistumattomat Laahustajat
KK
10:50:20
39020
8145
106
Kilpeläinen
Tuija
Kensuttaret
Kensuttaret
KK
10:46:40
38800
8404
125
Nieminen
Tuula
Tammelan Ryske
Tammelan Ryske
KK
10:53:00
39180
8434
87
Pelkonen
Tytti
Tammelan Ryske
Tammelan Ryske
KK
10:40:20
38420
8439
79
Rasku
Anne
Hämeenlinnan Hitaat Neidot
Hämeenlinnan Hitaat Neidot
KK
10:37:40
38260
8589
112
Siikamäki
Kirsti
Espoo
Espoo
KK
10:48:40
38920
8705
138
Korpijärvi
Kirsi
KENSUttaret
KENSUttaret
KK
10:57:20
39440
8715
158
Korventausta
Heidi
KK Länsi-Uusimaa
KK Länsi-Uusimaa
KK
11:04:00
39840
8774
100
Pennala
Pirkko
joensuu
joensuu
KK
10:44:40
38680
8792
2
Vaulamo
Jaana
HyPy
HyPy
10:05:20
36320
8875
95
Palmen
Virpi
Espoo
Espoo
KK
10:43:00
38580
9076
148
Kujansuu
Marjut
Kankaanpään Kalevankiertäjät
Kankaanpään Kalevankiertäjät
KK
11:00:40
39640
9141
131
Mattila
Elina
Nousiaisten Alku
Nousiaisten Alku
KK
10:55:00
39300
9158
129
Savela
Susanna
Seinäjoki
Seinäjoki
KK
10:54:20
39260
9208
104
Salokangas
Anu
Espoon Akilles
Espoon Akilles
KK
10:46:00
38760
9227
140
Manni
Katariina
Tammelan Ryske
Tammelan Ryske
KK
10:58:00
39480
9654
119
Borgenström
Elina
Team Snowflakes
Team Snowflakes
KK
10:51:00
39060
9662
150
Lappala
Helena
Järvenpää
Järvenpää
KK
11:01:20
39680
10171
166
Myllymäki
Tuija
Haimoon Kisa
Haimoon Kisa
KK
11:06:40
40000
10351
171
Simola
Tarja
Tammelan Ryske
Tammelan Ryske
KK
11:08:20
40100
10578
164
Hokkanen
Minna
Lannistumattomat Laahustajat
Lannistumattomat Laahustajat
KK
11:06:00
39960
10753
301
Juutilainen
Anssi
Hyvinkään Liha
Hyvinkään Liha
KK
11:51:20
42680
10795
170
Sipiläinen
Katri
Hämeenlinnan hitaat
Hämeenlinnan hitaat
KK
11:08:00
40080
11582
N50
71,0
156
Vainio
Marjut
Lannistumattomat Laahustajat
Lannistumattomat Laahustajat
KK
11:03:20
39800
8583
91
Kilpeläinen
Johanna
Hamina
Hamina
KK
10:41:40
38500
8824
121
Von Bagh
Riitta
Porvoon SoutuEsterit
Porvoon SoutuEsterit
KK
10:51:40
39100
9153
168
Hiljanen
Kirsi
Kensuttaret
Kensuttaret
KK
11:07:20
40040
9175
162
Uurtio-Keränen
Raija
AIR SYSTEMS KAJAANI
AIR SYSTEMS KAJAANI
KK
11:05:20
39920
9963
11
Peltomaa
Pirjo
Selän Sitkeät Seireenit
Selän Sitkeät Seireenit
KK
10:08:20
36500
10038
N55
71,0
89
Ynnilä
Riitta
Uskelan Urhot
Uskelan Urhot
KK
10:41:00
38460
9218
133
Tonteri
Raili
Selän sitkeät seireenit
Selän sitkeät seireenit
KK
10:55:40
39340
9904
134
Suominen
Ritva
Selän Sitkeät Sivistyneet
Selän Sitkeät Sivistyneet
KK
10:56:00
39360
10733
177
Haapamäki
Kaija
Tuusulan Tallaajat/Tuusula
Tuusulan Tallaajat/Tuusula
KK
11:10:20
40220
10819
154
Koski-Laulaja
Tiina
Selän Sitkeät Sivistyneet
Selän Sitkeät Sivistyneet
KK
11:02:40
39760
11029
N60
71,0
152
Sundman
Merja
Rauman Kalevankiertäjät
Rauman Kalevankiertäjät
KK
11:02:00
39720
9880
178
Maanpää
Maritta
SM MAANPÄÄ/Turku
SM MAANPÄÄ/Turku
KK
11:10:40
40240
10522
136
Salonen
Terttu
sveitsiläiset
sveitsiläiset
KK
10:56:40
39400
12594
N65
71,0
30
Salonen
Marja-Liisa
H.linnan Hitaat neidot
H.linnan Hitaat neidot
KK
10:21:20
37280
9275
34
Mäkinen
Airi
Uskelan Urhot
Uskelan Urhot
KK
10:22:40
37360
9898
32
Sillanpää
Soile
Espoon Etanat
Espoon Etanat
KK
10:22:00
37320
10146
36
Lehtonen
Marjatta
Helsinki
Helsinki
KK
10:23:20
37400
10809
VAKANTIT
0