SFSI-Mästerskap 18.3.2011 i Ekenäs, stafetten
PA
FA
PB
2
Karis svensla högstadium
0
23:47
1427
1
1
Edvard Sundman
7:09
429
2
Benjamin Tulonen
8:22
502
3
Fredik Ahtola
8:16
496
3
Kungsvägens skola
0
24:49
1489
2
1
Ekku Salmensaari
7:54
474
2
Valtteri Alanko
8:21
501
3
Valdemar Sandell
8:34
514
5
Winellska skola
0
27:06
1626
3
1
Oskar Nyberg
10:50
650
2
Max Nyberg
8:30
510
3
Fredrik Fröberg
7:46
466
4
Strömborgska skola
0
27:12
1632
4
1
Emil Lönnström
8:14
494
2
Casper Linnaila
9:34
574
3
Jesper Lindahl
9:24
564
1
Ekenäs Högstadieskola
0
1
André Lindroos
2
Dennis Rehn
3
Niklas Selenius
FB
6
Ekenäs Högstadieskola
0
21:25
1285
1
1
Felicia Jensén
6:29
389
2
Jenny Forsman
7:32
452
3
Ronja Karlsson
7:24
444
7
Lovisanejdens högstadium
0
22:15
1335
2
1
Klara Fält
7:42
462
2
Matilda Törnqvist
8:02
482
3
Jannica Winqvist
6:31
391
PC5-6
13
Tölby-Vikby skola
0
19:47
1187
1
1
Oskar Skoglund
6:16
376
2
Viljam Aspling
7:17
437
3
Richard Aspling
6:14
374
11
Sundom skola
1
20:16
1216
2
1
Noah Bergfält
6:57
417
2
Jesper West
7:13
433
3
Joel Linde
6:06
366
10
Rökiö skola
0
22:00
1320
3
1
Elias Berglund
6:26
386
2
Björn Rex
8:35
515
3
Anton Damlin
6:59
419
9
Karis svenska lågstadium
0
22:24
1344
4
1
Tim Holmqvist
7:15
435
2
Jabob Hahnsson
8:10
490
3
Alexander Ahtola
6:59
419
8
Borgby skola
0
22:30
1350
5
1
Kasper Maukkonen
7:25
445
2
Oskar Laxén
7:54
474
3
Zacharias Järvinen
7:11
431
12
Sundom skola
2
22:45
1365
6
1
Isak Marins
7:13
433
2
Gabriel Svarvar
8:17
497
3
Lucas Uppgård
7:15
435
FC5-6
14
Gerby skola
0
20:15
1215
1
1
Lina Karlsson
6:21
381
2
Emma Stenbacka
7:26
446
3
Lycke Karlsson
6:28
388
15
Karis svenska lågstadium
0
20:38
1238
2
1
Josefina Sundman
5:34
334
2
Jenna Tulonen
7:04
424
3
Jannica Kullberg
8:00
480
16
Seminarieskolan
0
20:52
1252
3
1
Emma Skreslett
6:45
405
2
Emma Metzner
7:02
422
3
Anna Dahlström
7:05
425
17
Sundom skola
0
20:59
1259
4
1
Andrea Lilja
6:49
409
2
Susanna Yli-Panula
7:13
433
3
Hannah Blom
6:57
417
18
Sävträsk skola
0
21:51
1311
5
1
Sandra Jordman
6:11
371
2
Mathilda Lindfors
7:53
473
3
Felicia Meriheinä
7:47
467
PC3-4
24
Gerby skola
0
15:33
933
1
1
Oscar Stenbacka
5:07
307
2
Andreas Gref
5:08
308
3
Rasmus Vikström
5:18
318
27
Sävträsk skola
0
17:53
1073
2
1
Eino Könönen
5:59
359
2
Benjamin Jordman
5:46
346
3
Niklas Stark
6:08
368
23
Borgby skola
0
19:31
1171
3
1
Felix Villanen
6:34
394
2
Niklas Franzén
6:36
396
3
Alex Wirén
6:21
381
26
Snappertuna skola
0
19:35
1175
4
1
Cedrik Sandell
6:16
376
2
Kristo Savolainen
7:21
441
3
Isak Slöör
5:58
358
25
Karis svenska lågstadium
0
19:55
1195
5
1
Alexander Holmström
6:06
366
2
Milton Holmqvist
8:08
488
3
Tim Holmqvist
5:41
341
28
Vindängen
0
23:00
1380
6
1
August Ehrnrooth
6:33
393
2
Unto Helin
9:34
574
3
Roni Seppälä
6:53
413
FC3-4
21
Sundom skola
0
16:43
1003
1
1
Hannah Blom
5:03
303
2
Emma Haglund
6:05
365
3
Sofia Haglund
5:35
335
19
Gammelbacka skola
0
17:21
1041
2
1
Isabella Aumo
6:00
360
2
Rhonda Jalkanen
6:04
364
3
Ada Jalkanen
5:17
317
22
Västerby skola
0
18:31
1111
3
1
Emma Äbb
6:17
377
2
Alice Äbb
6:14
374
3
Jennifer Augustson
6:00
360
20
Karis svenska lågstadium
0
21:21
1281
4
1
Isolde Fritzen
7:17
437
2
Tinja Rolin
7:12
432
3
Anna Tulonen
6:52
412