Silja-Rastit, 14.4.2018 Paimion Rasti

Limit results

Region in Finland / country  and
Media  and
Club  and
Best  
Etelä-Pohjanmaa
  Alajärven Ankkurit
  Kuortaneen Kunto
  Laihian Luja
  Lapuan Virkiä
  Pohjankyrön Rasti
  Rasti-Jussit
  Rasti-Kurikka
  Rastiketut
  Vaasan Suunnistajat
  Ylistaron Kilpa-Veljet
Häme
  Epilän Esa
  Hauhon Sisu
  Hämeenlinnan Suunnistajat
  Hämeenlinnan Tarmo
  Ikaalisten Nouseva-Voima
  Kalvolan Keihäs
  Kangasala SK
  Koovee
  Kyrös-Rasti
  Lounais-Hämeen Rasti
  Oriveden Ponnistus
  Pirkkalan Hiihtäjät
  Pälkäneen Luja-Lukko
  Rasti-Nokia
  Tampereen Pyrintö
  Valkeakosken Haka
Kaakko
  Anttolan Urheilijat
  Joutsenon Kullervo
  Kouvolan Suunnistajat
  Kymin Suunnistajat
  Lappeen Riento
  Luumäen Rasti
  Navi
  Olavin Rasti
  Raja-Karjalan Suunnistajat
  Vehkalahden Veikot
Kainuu
  Kuhmon Peurat
  Rasti-Hyry
  Sotkamon Jymy
  Suomussalmen Rasti
Keski-Pohjanmaa
  Kalajoen Junkkarit
  Kaustisen Pohjan-Veikot
  Kokkolan Suunnistajat
  Kälviän Tarmo
  Nivalan Suunnistajat
  RasTiimi
  Vetelin Urheilijat
Keski-Suomi
  Hankasalmen Hanka
  Jämsän Retki-Veikot
  Keuruun Kisailijat
  Muuramen Rasti
  Pihtiputaan Tuisku
  Saarijärven Pullistus
  Suunta Jyväskylä
  Tikkakosken Suunnistajat
  Vaajakosken Terä
  Viitasaaren Suunta
Lahti
  Hollolan Urheilijat -46
  Itä-Hämeen Rasti
  Kärkölän Kisa-Veikot
  Lahden Suunnistajat-37
  Lahden Taimi
  Lammin Säkiä
  Nastolan Terä
  Rastivarsat
Lappi
  Ounasvaaran Hiihtoseura
Pohjois-Pohjanmaa
  Haapaveden Urheilijat
  Iin Yritys
  Oulaisten Huima
  Oulun NMKY:n Urheilijat
  Oulun Tarmo
  Pudasjärven Urheilijat
  Saloisten Reipas
  SK Pohjantähti
  Vesaisen Pojat
Satakunta
  Eurajoen Veikot
  Hiisirasti
  Hinnerjoen Yritys
  Kankaanpään Suunnistajat
  Kokemäen Kova-Väki Suunnistus
  Punkalaitumen Kunto
  Rasti-Lukko
  Rastikarhut
  Rauman Työväen Urheilijat
  Suosmeren Salpa
  Suunta-Sepot
  Ulvilan Ura
Savo-Karjala
  Kalevan Rasti
  Kontiolahden Urheilijat
  Kuopion Suunnistajat
  Nilsiän Nujakka
  Savon Suunta
  Siilin Rasti
  Tuupovaaran Sepot
Uusimaa
  Espoon Akilles
  Espoon Suunta
  Helsingin Suunnistajat
  Hiidenkiertäjät
  Hyvinkään Rasti
  Karkki-Rasti
  Keravan Urheilijat
  Leppävaaran Sisu
  Lynx
  Länsi-Uudenmaan Suunnistajat
  Mäntsälän Urheilijat
  Otaniemen Jyllääjät
  Pihkaniskat
  Pitäjänmäen Tarmo
  Raisu Lumous
  Rajamäen Rykmentti
  Rasti-Jyry
  Riihimäen Suunnistajat
  SK Uusi
  Tuusulan Voima-Veikot
  XYZ
Varsinais-Suomi
  Angelniemen Ankkuri
  Auran Vannas
  Halikon Hakoniskat
  Hirvensalon Heitto
  Kemiön Kiilat
  Laitilan Jyske
  Loimaan Jankko
  Maarian Mahti
  MS Parma
  Muurlan Vihuri
  Paimion Rasti
  Perttelin Peikot
  Rasti 88
  Rasti-Perniö
  RastiPiikkiö
  Salon Viesti
  Salon Vilpas
  Someron Esa
  Suomusjärven Sisu
  Turun Metsänkävijät
  Turun NMKY
  Turun Suunnistajat
  Turun Visat
  UNO SK
  Vakka-Rasti
  Yläneen Kiri
FSO
  Akilles OK
  Gamlakarleby IF
  IF Brahe
  IF Femman
  IF Minken
  Kimito SF
  Närpes OK
  OK 77
  OK Kristina
  OK Raseborg
  OK Trian
  Pargas IF
Selected clubs and

| Form of the results:
Suomi Svenska English