SM-keskimatka R1 ja R2, karsinnat ja finaalit

H70K2

Smart Follow

        Starting time Intermediate
1,8 km
Finish
2,1 km
 
1.   Hannu Vannas MS Parma  FIN  9:41:00   16:45 (1)  17:25  
2.   Pertti Valtee Helsingin Suunnistajat  FIN  9:44:00   18:10 (2)  18:49  
3.   Olavi Junttila Helsingin Suunnistajat  FIN  9:39:00   18:48 (3)  19:30  
4.   Paavo Rönkkö Espoon Suunta  FIN  9:31:00   19:10 (5)  19:47  
5.   Mauno Hanhela Haukiputaan Heitto  FIN  9:37:00   19:02 (4)  19:48  
6.   Erkki Laine Angelniemen Ankkuri  FIN  9:33:00   19:39 (7)  20:18  
7.   Jorma Paldanius Turun Suunnistajat  FIN  9:23:00   19:34 (6)  20:20  
8.   Arvo Jonkka Rastikarhut  FIN  9:35:00   19:55 (8)  20:40  
9.   Jorma Kemppi Navi  FIN  9:36:00   20:12 (9)  20:59  
10.   Eero Leppäkorpi Leppävaaran Sisu  FIN  9:25:00   20:16 (10)  21:01  
11.   Seppo Tammela Tikkakosken Suunnistajat  FIN  9:30:00   20:29 (11)  21:17  
12.   Marcus Ekström Kauhavan Wisa  FIN  9:38:00   21:24 (12)  22:16  
13.   Rauno Hedenström Maarian Mahti  FIN  9:32:00   21:44 (13)  22:26  
14.   Juhani Mäkinen Saloisten Reipas  FIN  9:10:00   22:12 (14)  22:50  
15.   Aarno Hovikorpi Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  9:34:00   22:14 (15)  22:58  
16.   Timo Grönroos MS Parma  FIN  9:21:00   22:21 (16)  22:59  
17.   Stig Heerman Rasti-Lukko  FIN  9:15:00   22:28 (17)  23:13  
18.   Mikko Palomäki Hyvinkään Rasti  FIN  9:27:00   22:35 (18)  23:22  
19.   Matti Lehtonen Pieksämäen Veikot  FIN  9:26:00   23:30 (19)  24:10  
20.   Eino Pohjola Mesikämmenet  FIN  9:19:00   24:01 (20)  24:54  
21.   Seppo Kettunen Rasti-Jyry  FIN  9:24:00   24:15 (21)  25:03  
22.   Jussi Kankaanpää Rasti-Jussit  FIN  9:14:00   24:28 (22)  25:05  
23.   Seppo Sorri Pihtiputaan Tuisku  FIN  9:13:00   24:36 (23)  25:29  
24.   Seppo Urhonen Turun Suunnistajat  FIN  9:18:00   24:50 (24)  25:46  
25.   Keijo Koivula Hyvinkään Rasti  FIN  9:29:00   25:00 (25)  25:52  
26.   Jukka Niinimäki Hyvinkään Rasti  FIN  9:20:00   25:48 (27)  26:36  
27.   Pentti Rintala Hiisirasti  FIN  9:12:00   25:41 (26)  26:40  
28.   Juhani Sonkki Paimion Rasti  FIN  9:22:00   26:07 (28)  26:54  
29.   Jaakko Reini Tikkakosken Suunnistajat  FIN  9:17:00   26:29 (29)  27:11  
30.   Tapani Torpo Kankaanpään Suunnistajat  FIN  9:01:00   27:46 (30)  28:41  
31.   Per-Åke Mattsson Kimito SF  FIN  9:04:00   28:17 (31)  28:59  
32.   Kari Salminen Mikkelin Vauhti  FIN  9:09:00   32:12 (32)  32:58  
33.   Aarno Kallio-Könnö Kauhajoen Karhu  FIN  9:06:00   32:51 (33)  33:35  
34.   Kalevi Korpela Tampereen Pyrintö  FIN  9:02:00   32:59 (34)  33:56  
35.   Timo Latvala Epilän Esa  FIN  9:05:00   33:34 (35)  34:24  
36.   Jukka Luukko Lahden Suunnistajat-37  FIN  9:03:00   34:21 (36)  35:11  
37.   Vesa Jokela   FIN  9:08:00   35:02 (37)  35:56  
38.   Jaakko Teppo Kokkolan Suunnistajat  FIN  9:07:00   44:26 (38)  45:17  
39.   Pentti Kamila Laihian Luja  FIN  9:16:00   54:32 (39)  55:24  
   Kari Koskinen SOC Asikkala  FIN  9:11:00      DNS  
   Jouko Heinonen Lahden Suunnistajat-37  FIN  9:28:00      DNF  
   Heimo Hongisto Loimaan Jankko  FIN  9:40:00      DNF  
   Reijo Haaja Valkeakosken Haka  FIN  9:42:00      DQ  
   Raimo Karvonen Suomusjärven Sisu  FIN  9:43:00      DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English