SM-keskimatka R1 ja R2, karsinnat ja finaalit

H18K1

Smart Follow

        Starting time Intermediate
3,0 km
Finish
3,2 km
 
1.   Lari Pernu Espoon Suunta  FIN  10:25:00   22:06 (1)  22:36  
2.   Topi Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:28:00   22:33 (2)  23:09  
3.   Eevert Toivonen Kangasala SK  FIN  10:27:00   23:11 (3)  23:47  
4.   Benjamin Tulonen Hiidenkiertäjät  FIN  10:24:00   23:23 (4)  23:54  
5.   Sakari Puolakanaho Hyvinkään Rasti  FIN  10:19:00   25:13 (5)  25:42  
6.   Vinsci Kivinen Hyvinkään Rasti  FIN  10:04:00   25:43 (7)  26:10  
7.   Niko Larmala Espoon Suunta  FIN  10:13:00   25:40 (6)  26:11  
8.   Eero Ylipulli Lapuan Virkiä  FIN  10:18:00   26:09 (8)  26:38  
9.   Juho Korpi Länsi-Rajan Rasti  FIN  10:23:00   26:25 (9)  26:59  
10.   Oskari Jumppanen Hyvinkään Rasti  FIN  10:12:00   26:45 (10)  27:17  
11.   Joona Huila Hiisirasti  FIN  10:22:00   27:11 (11)  27:45  
12.   Juho Ylinen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:26:00   27:26 (12)  27:57  
13.   af Fabian Hällström OK77  FIN  10:20:00   27:55 (13)  28:28  
14.   Aleksi Pietikäinen SK Uusi  FIN  10:08:00   28:21 (14)  28:54  
15.   Mikko Rahkola Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:29:00   28:26 (15)  28:55  
16.   Jonne Pitkänen Tampereen Pyrintö  FIN  10:10:00   28:34 (16)  29:02  
17.   Arttu Taulavuori Alatornion Pirkat  FIN  10:11:00   28:36 (17)  29:06  
18.   Aku Hietaharju Rasti-Jussit  FIN  10:02:00   29:04 (18)  29:37  
19.   Ossi Järvinen Tampereen Pyrintö  FIN  10:09:00   29:27 (19)  29:58  
20.   Aleksi Ilmonen Jämsän Retki-Veikot  FIN  10:21:00   29:35 (20)  30:11  
21.   Antti Ursin Lynx  FIN  10:01:00   30:37 (21)  31:07  
22.   Miika Vehmas Espoon Suunta  FIN  10:07:00   31:13 (22)  31:47  
23.   Tomi Kanniainen Puolangan Ryhti  FIN  10:17:00   31:35 (23)  32:06  
24.   Akseli Ketola Koovee  FIN  10:06:00   33:44 (24)  34:17  
25.   Olli Liikkanen Rastivarsat  FIN  10:05:00   35:05 (25)  35:39  
26.   Miska Tervala Rastivarsat  FIN  10:15:00   35:53 (26)  36:18  
27.   Janne Ovaska Luumäen Rasti  FIN  10:14:00   36:08 (27)  36:39  
28.   Vesa Suonurmi Kyrös-Rasti  FIN  10:00:00   53:01 (28)  53:31  
   Dániel Molnár Rastivarsat  FIN  9:59:00      DNF  
   Antti Kivikko Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:03:00      DQ  
   Tuomas Puputti Hiidenkiertäjät  FIN  10:16:00      DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English