Starting time | 2,9 km |
3,1 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tuulia Viberg | MS Parma | FIN | 10:25:00 | 21:12 (1) | |||
Maija Sianoja | MS Parma | FIN | 10:24:00 | 21:15 (2) | |||
Saila Kinni | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:29:00 | 21:18 (3) | |||
Jenny Patana | Hiidenkiertäjät | FIN | 10:22:00 | 21:24 (4) | |||
Anna Närhi | Sweden | FIN | 10:21:00 | 21:49 (5) | |||
Riina Kuuselo | Sweden | FIN | 10:27:00 | 22:10 (6) | |||
Salla Fagerudd | Paimion Rasti | FIN | 10:14:00 | 22:18 (7) | |||
Elli Peltomäki | Rastikarhut | FIN | 10:12:00 | 22:23 (8) | |||
Päivi Autio | Hiisirasti | FIN | 10:16:00 | 22:51 (9) | |||
Heini Wennman | SK Pohjantähti | FIN | 10:23:00 | 23:14 (10) | |||
Anne-Mari Leskinen | Lynx | FIN | 10:00:00 | 23:17 (11) | |||
Julia Björkstrand | IF Femman | FIN | 10:18:00 | 23:52 (12) | |||
Hanna Raitanen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 10:17:00 | 24:05 (13) | |||
Johanna Hulkkonen | SK Uusi | FIN | 10:19:00 | 24:07 (14) | |||
Katja Vanhalakka | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 10:11:00 | 24:17 (15) | |||
Miitu Korhonen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 10:13:00 | 24:22 (16) | |||
Laura Portin | Norway | FIN | 9:45:00 | 24:56 (17) | |||
Sara Forsström | OK Raseborg | FIN | 10:10:00 | 25:02 (18) | |||
Johanna Kriikkula | Rasti-Kurikka | FIN | 9:49:00 | 25:22 (19) | |||
Tiina Väre | Someron Esa | FIN | 9:59:00 | 25:25 (20) | |||
Anna Moilanen | Kajaanin Suunnistajat | FIN | 10:05:00 | 25:27 (21) | |||
Tytti Kirvesmies | Tampereen Pyrintö | FIN | 10:08:00 | 25:28 (22) | |||
Kaisa Lylynperä | Turun Suunnistajat | FIN | 10:09:00 | 25:37 (23) | |||
Jenni Laine | Tampereen Pyrintö | FIN | 9:50:00 | 26:40 (24) | |||
Riikka Kalliomaa | Vehkalahden Veikot | FIN | 9:36:00 | 26:41 (25) | |||
Oona Valkonen | Kangasniemen Kalske | FIN | 9:51:00 | 27:36 (26) | |||
Johanna Tiitto | RasTiimi | FIN | 10:03:00 | 27:56 (27) | |||
Silja Kauppinen | Kalevan Rasti | FIN | 9:53:00 | 28:11 (28) | |||
Anniina Suhonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 9:54:00 | 28:26 (29) | |||
Sari Vääränen | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 9:48:00 | 28:27 (30) | |||
Alma Toivonen | Kangasala SK | FIN | 9:43:00 | 28:37 (31) | |||
Katja Lahtinen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 9:58:00 | 29:50 (32) | |||
Johanna von Frenckell | OK Raseborg | FIN | 9:47:00 | 30:09 (33) | |||
Ella Nurmi | Vaasan Suunnistajat | FIN | 9:55:00 | 31:10 (34) | |||
Sabrina Meriheinä | SK Uusi | FIN | 10:07:00 | 31:46 (35) | |||
Eeva-Maria Fränti | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 9:41:00 | 32:28 (36) | |||
Ramona Åkermarck-Mähönen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 9:56:00 | 32:56 (37) | |||
Sanna Ylikylä | Rastikarhut | FIN | 9:39:00 | 33:27 (38) | |||
Anni Karhunen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 9:46:00 | 34:40 (39) | |||
Natalia Kanko | Koovee | FIN | 10:01:00 | 34:50 (40) | |||
Teija Rauhala | Kyrös-Rasti | FIN | 9:38:00 | 35:43 (41) | |||
Nelli Hietaoja | Helsingin Suunnistajat | FIN | 9:42:00 | 35:44 (42) | |||
Johanna Erämaja | Hämeenlinnan Tarmo | FIN | 9:37:00 | 36:38 (43) | |||
Eveliina Nykänen | Lappeen Riento | FIN | 9:57:00 | 38:18 (44) | |||
Rafaela Ilmoni | OK77 | FIN | 10:06:00 | 41:46 (45) | |||
Päivi Mikkolainen | Valkeakosken Haka | FIN | 9:40:00 | 42:36 (46) | |||
Ruska Saarela | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 9:52:00 | 42:49 (47) | |||
Clotilde Leriche | Tampereen Pyrintö | FIN | 9:35:00 | 43:04 (48) | |||
Minna Närhi | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 9:44:00 | 49:59 (49) |