SM-keskimatka R1 ja R2, karsinnat ja finaalit

D17

Smart Follow

        Starting time Intermediate
2,1 km
Intermediate
2,8 km
Finish
3,0 km
 
1.   Amy Nymalm Pargas IF  FIN  15:15:00   19:32 (1)  24:23 (1)  24:57  
2.   Veera Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  15:19:00   21:41 (3)  26:21 (2)  26:52  
3.   Ella Mahlamäki Espoon Suunta  FIN  15:01:00         27:04  
4.   Heidi Plit Espoon Suunta  FIN  14:59:00   21:31 (2)  26:52 (3)  27:25  
5.   Liinu Nummela Mäntsälän Urheilijat  FIN  15:07:00   22:23 (5)  27:22 (4)  27:51  
6.   Ilona Haapasaari Turun Suunnistajat  FIN  14:55:00   22:04 (4)  27:24 (5)  28:00  
7.   Salla Pitkänen Tampereen Pyrintö  FIN  15:09:00   22:31 (6)  27:46 (6)  28:24  
8.   Sanna Koskela Rasti-Jussit  FIN  14:27:00   22:53 (7)  28:12 (7)  28:44  
9.   Sanni Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  14:43:00   23:29 (8)  28:37 (8)  29:09  
10.   Vilma Annala Kangasala SK  FIN  15:17:00   23:52 (9)  29:00 (9)  29:38  
11.   Emmi Hakomäki Tampereen Pyrintö  FIN  14:53:00   24:17 (10)  29:57 (10)  30:30  
12.   Heini Rintanen Kangasala SK  FIN  15:03:00   24:44 (12)  30:21 (12)  30:53  
13.   Susanna Suojanen Koovee  FIN  14:09:00   24:29 (11)  30:20 (11)  30:56  
14.   Ronja Kontkanen Kangasala SK  FIN  14:45:00   24:58 (15)  30:44 (13)  31:21  
15.   Liisa Nenonen SK Vuoksi  FIN  14:57:00   24:52 (13)  30:53 (14)  31:33  
16.   Johanna Räsänen Kuopion Suunnistajat  FIN  15:11:00   24:56 (14)  30:58 (15)  31:34  
17.   Sara Niva Laitasaaren Veto  FIN  15:05:00   26:39 (20)  31:41 (16)  32:17  
18.   Emilia Vuori Angelniemen Ankkuri  FIN  14:49:00   25:23 (16)  31:46 (17)  32:26  
19.   Ronja Friman Hyvinkään Rasti  FIN  14:19:00   25:50 (17)  32:16 (18)  32:51  
20.   Jutta Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  14:07:00   26:24 (19)  32:27 (19)  33:05  
21.   Miina Rautakorpi Kangasala SK  FIN  14:37:00   26:06 (18)  32:52 (20)  33:29  
22.   Saana Lahdelma Navi  FIN  14:47:00   27:21 (21)  33:43 (21)  34:16  
23.   Henriikka Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  14:35:00   28:03 (24)  33:53 (22)  34:31  
24.   Annika Kirvesmies Kuopion Suunnistajat  FIN  14:15:00   27:42 (22)  33:56 (23)  34:35  
25.   Roosa Similä SK Vuoksi  FIN  14:21:00   27:54 (23)  34:15 (24)  34:52  
26.   Julia Torrkulla IF Femman  FIN  14:39:00   28:26 (25)  35:09 (25)  35:44  
27.   Riikka Mäkinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  14:41:00   29:04 (27)  35:32 (26)  36:11  
28.   Emmi Oksanen Kuopion Suunnistajat  FIN  14:25:00   28:56 (26)  35:41 (27)  36:15  
29.   Tiina Mäntylä Rastiketut  FIN  14:13:00   29:45 (28)  36:21 (28)  37:02  
30.   Jenna Lehtinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  14:23:00   30:36 (29)  37:39 (29)  38:13  
31.   Moona Harju Pudasjärven Urheilijat  FIN  14:31:00   31:46 (32)  37:59 (30)  38:34  
32.   Nella Rontu Angelniemen Ankkuri  FIN  14:11:00   31:38 (31)  38:01 (31)  38:38  
33.   Camilla Kalenius Lahden Suunnistajat-37  FIN  14:33:00   32:17 (33)  38:54 (32)  39:34  
34.   Liva Westerback OK77  FIN  14:03:00   31:06 (30)  39:15 (33)  39:54  
35.   Elina Nissinen Navi  FIN  14:01:00   34:14 (34)  41:22 (34)  41:53  
36.   Isabella Svahn Kymin Suunnistajat  FIN  14:17:00   36:50 (35)  44:15 (35)  44:58  
37.   Saara Korhonen SK Uusi  FIN  14:29:00   38:35 (36)  46:32 (36)  47:11  
   Sonja Laasonen Tampereen Pyrintö  FIN  14:05:00         DNF  
   Jonna Juva Angelniemen Ankkuri  FIN  14:51:00         DQ  
   Janika Liitiäinen OK Trian  FIN  15:13:00         DNF  
| Form of the results:
Suomi Svenska English