Starting time | 1,4 km |
2,6 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Janina Donner | OK77 | FIN | 14:29:00 | 13:47 (1) | |||
Helmi Koli | OK Trian | FIN | 13:03:00 | 15:00 (2) | |||
Alli Haavisto | Turun Suunnistajat | FIN | 13:57:00 | 15:02 (3) | |||
Antonia Holmgren | OK Trian | FIN | 13:37:00 | 15:41 (4) | |||
Sanni Oikkonen | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 14:23:00 | 15:48 (5) | |||
Susanna Aho | Hiisirasti | FIN | 14:21:00 | 16:10 (6) | |||
Jenny Virtala | Pargas IF | FIN | 14:09:00 | 16:17 (7) | |||
Jasmiina Rantala | Rasti-Lukko | FIN | 13:09:00 | 16:46 (8) | |||
Claudia Kantola | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 13:27:00 | 16:58 (9) | |||
Maria Määttänen | Espoon Suunta | FIN | 13:01:00 | 17:02 (10) | |||
Jenny Vuori | Turun Suunnistajat | FIN | 13:13:00 | 17:03 (11) | |||
Siiri Silvennoinen | Kalevan Rasti | FIN | 13:55:00 | 17:09 (12) | |||
Lotta Sankelo | SK Pohjantähti | FIN | 13:51:00 | 17:12 (13) | |||
Renja Roos | Angelniemen Ankkuri | FIN | 13:53:00 | 17:32 (14) | |||
Venla Turakainen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 14:05:00 | 17:38 (15) | |||
Säde Uusi-Pietilä | Rasti-Lukko | FIN | 14:15:00 | 18:32 (16) | |||
Hilda Kukonlehto | Kangasala SK | FIN | 13:15:00 | 18:50 (17) | |||
Julia Himilä | Rajamäen Rykmentti | FIN | 13:25:00 | 19:05 (18) | |||
Raita Pakkanen | Vehkalahden Veikot | FIN | 13:47:00 | 19:52 (19) | |||
Sara Kurth | Tampereen Pyrintö | FIN | 13:11:00 | 20:14 (20) | |||
Anna Jasu | Rasti 88 | FIN | 14:27:00 | 20:42 (21) | |||
Heli Tuominen | Kankaanpään Suunnistajat | FIN | 13:19:00 | 20:48 (22) | |||
Siiri Siikarla | Angelniemen Ankkuri | FIN | 13:35:00 | 20:51 (23) | |||
Anni Tanskanen | Iisalmen Visa | FIN | 12:57:00 | 21:29 (24) | |||
Miina Ruoti | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:55:00 | 21:33 (25) | |||
Jemina Pihala | Rasti-Lukko | FIN | 13:49:00 | 22:20 (26) | |||
Jenna Leipijärvi | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 14:31:00 | 22:32 (27) | |||
Tuuli Tiitola | Kangasala SK | FIN | 13:31:00 | 22:36 (28) | |||
Viivi Pellinen | Joutsenon Kullervo | FIN | 14:13:00 | 22:37 (29) | |||
Fia Snickars | Solf IK | FIN | 14:25:00 | 23:13 (30) | |||
Reea Simola | Koovee | FIN | 13:07:00 | 23:25 (31) | |||
Marika Aho | Kangasniemen Kalske | FIN | 14:33:00 | 23:25 (31) | |||
Tuulia Kukkonen | Vehkalahden Veikot | FIN | 14:41:00 | 23:50 (33) | |||
Matilda Torrkulla | IF Femman | FIN | 14:37:00 | 24:56 (34) | |||
Amanda Strandvall | IF Minken | FIN | 14:35:00 | 27:50 (35) | |||
Anu Kovanen | Suunta Jyväskylä | FIN | 14:11:00 | 28:42 (36) | |||
Mette Nygård | Kuopion Suunnistajat | FIN | 14:19:00 | 31:25 (37) | |||
Jonna Hakala | IF Femman | FIN | 13:05:00 | 32:02 (38) | |||
Veera Haavisto | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 13:29:00 | 35:59 (39) | |||
Ellen Heinaro | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:53:00 | 38:17 (40) |