Mehiläinen sprint, 1.5.2014, Liedon Parma Mynämäen Suunnistajat-52

D16 1. day

Smart Follow

        Starting time Finish
2,33 km
 
1.   Veera Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  10:31:00   10:43  
2.   Anni Haanpää Tampereen Pyrintö  FIN  10:14:00   11:17  
3.   Ida-Marie Cederberg Pargas IF  FIN  10:28:00   11:25  
4.   Sanni Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  10:42:00   11:37  
5.   Jasmiina Rantala Rasti-Lukko  FIN  10:29:00   11:46  
6.   Jonna Juva Angelniemen Ankkuri  FIN  10:02:00   11:47  
7.   Saana Lahdelma Navi  FIN  10:27:00   11:52  
8.   Maiju Kovanen Suunta Jyväskylä  FIN  10:09:00   11:53  
9.   Josefina Sundman Hiidenkiertäjät  FIN  10:11:00   11:54  
10.   Amy Nymalm Pargas IF  FIN  10:04:00   11:55  
11.   Nella Rontu Angelniemen Ankkuri  FIN  10:20:00   11:59  
12.   Ella Mahlamäki Espoon Suunta  FIN  10:36:00   12:01  
12.   Heini Rintanen Kangasala SK  FIN  10:39:00   12:01  
14.   Elisa Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  10:44:00   12:04  
15.   Ilona Haapasaari Turun Suunnistajat  FIN  10:26:00   12:08  
16.   Heidi Plit Lynx  FIN  10:16:00   12:12  
17.   Johanna Räsänen Kuopion Suunnistajat  FIN  10:08:00   12:21  
18.   Vilma Annala Kangasala SK  FIN  10:35:00   12:23  
19.   Tuuli Heikkilä Lynx  FIN  10:41:00   12:26  
20.   Essi Rantanen MS Parma  FIN  10:10:00   12:31  
21.   Claudia Kantola Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:24:00   12:35  
22.   Annika Pajula Kangasala SK  FIN  10:13:00   12:45  
23.   Cecilia Sjövall Vaasan Suunnistajat  FIN  10:19:00   12:51  
24.   Anni Tanskanen Iisalmen Visa  FIN  10:23:00   12:57  
25.   Jenna Tulonen Hiidenkiertäjät  FIN  10:32:00   13:02  
26.   Salla Pitkänen Tampereen Pyrintö  FIN  10:43:00   13:12  
27.   Ella Skog Koovee  FIN  10:17:00   13:14  
28.   Susanna Suojanen Koovee  FIN  10:38:00   13:28  
29.   Helmi Koli IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:40:00   13:33  
30.   Jutta Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  10:07:00   13:34  
31.   Eveliina Piippo Kangasala SK  FIN  10:25:00   13:36  
32.   Venla Riipinen Navi  FIN  10:00:00   13:51  
33.   Miina Rautakorpi Kangasala SK  FIN  10:15:00   13:58  
33.   Anniina Aaltonen MS Parma  FIN  10:22:00   13:58  
35.   Ronja Friman Hyvinkään Rasti  FIN  10:18:00   14:11  
36.   Aino Reiman Angelniemen Ankkuri  FIN  10:34:00   14:13  
37.   Ronja Kontkanen Kangasala SK  FIN  10:06:00   14:28  
38.   Linda Huhtala Yläneen Kiri  FIN  10:05:00   14:29  
39.   Sanni Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:21:00   14:50  
40.   Laura Laukkanen MS Parma  FIN  10:37:00   14:59  
41.   Jenny Vehkalahti Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  10:33:00   15:28  
42.   Silja Järvensivu Oriveden Ponnistus  FIN  10:03:00   15:31  
43.   Säde Uusi-Pietilä Rasti-Lukko  FIN  10:12:00   18:19  
44.   Eini Kirveskari Tampereen Pyrintö  FIN  10:30:00   18:33  
45.   Lotta Salonen Koovee  FIN  10:01:00   18:56  
   Alli Haavisto Turun Suunnistajat  FIN  10:45:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English