AKTIA - maantiejuoksu cup 2014-2015
Limit results
Region in Finland / country
-- Choose region/country
Etelä-Pohjanmaa
Häme
Kaakko
Kainuu
Keski-Pohjanmaa
Keski-Suomi
Lahti
Lappi
Pohjois-Pohjanmaa
Satakunta
Savo-Karjala
Uusimaa
Varsinais-Suomi
FSO
Australia
Belgium
Denmark
Estonia
Finland
United Kingdom
Italy
Lithuania
Norway
Russian Federation
Sweden
Switzerland
United States
Germany
Latvia
Czech Republic
Bulgaria
Brazil
Netherlands
Croatia
OTHER
Ukraine
Turkey
Spain
Ireland
France
Colombia
Portugal
Canada
Austria
Poland
New Zealand
Hungary
Japan
Moldova
Israel
Belarus
Romania
China
Argentina
Slovakia
South Africa
Serbia
Chinese Taipei
DPR Korea
Afghanistan
Albania
Algeria
American Samoa
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Armenia
Aruba
Azerbaijan
The Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bhutan
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Botswana
British Virgin Islands
Brunei
Burkina Faso
Burundi
Cambodia
Cameroon
Cape Verde
Cayman Islands
Central African Republic
Chad
Chile
Comoros
Congo, Democratic Republic of the
Congo, Republic of the
Cook Islands
Costa Rica
Ivory Coast
Cuba
Cyprus
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Eritrea
Ethiopia
Fiji
Gabon
The Gambia
Georgia
Ghana
Greece
Grenada
Guam
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Guyana
Haiti
Honduras
Hong Kong
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Jamaica
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kiribati
South Korea
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Lebanon
Lesotho
Liberia
Libya
Liechtenstein
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Maldives
Mali
Malta
Marshall Islands
Mauritania
Mauritius
Mexico
Micronesia, Federated States of
Monaco
Mongolia
Montenegro
Morocco
Mozambique
Myanmar
Namibia
Nauru
Nepal
Nicaragua
Niger
Nigeria
Oman
Pakistan
Palau
State of Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Puerto Rico
Qatar
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Saint Vincent and the Grenadines
Samoa
San Marino
Sao Tome and Principe
Saudi Arabia
Senegal
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Sri Lanka
Sudan
Suriname
Swaziland
Syria
Tajikistan
Tanzania
Thailand
Timor-Leste
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkmenistan
Tuvalu
Uganda
United Arab Emirates
United States Virgin Islands
Uruguay
Uzbekistan
Vanuatu
Venezuela
Vietnam
Yemen
Zambia
Zimbabwe
and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Media
-- Choose media
Aamuposti
Alasatakunta-lehti
Borgåbladet
Etelä-Suomen Sanomat
Forssan lehti
Hämeen Sanomat
Ilkka
Itä-Savo
Jakobstads Tidning
Kangasalan Sanomat
Karkkilalainen-lehti
Kauhajoen Kunnallislehti
Kaupunkilehti Tamperelainen
Keski-Uusimaa
Keskipohjanmaa
Koillis-Häme
Koillissanomat
Kouvolan Sanomat
Kunnallislehti
Lapin Kansa
Lauttakylä-lehti
Länsi-Savo
Länsi-Suomi
Nokian uutiset
Pietarsaaren Sanomat
Pohjois-Satakunta -lehti
Salon Seudun Sanomat
Suur-Keuruun lehti
Turun Tienoo
Vakka-Suomen Sanomat
Västra Nyland
Warkauden Lehti
YLE
Åbo Underrättelser
and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Club
-- Choose club
ABB
ABB Oy / Kestävyyttä Pintakaasu
Aijalan Pamaus / Kestävyyttä Pi
Aktia Pankki Oyj
Alppilan Salamat
Anjalan Liitto
Autovuokraamo Aurent Oy
B-12 powerwalking group
B12 - Powerwalking Group
BS-PU Triathlon
CSC
Downtown 65
ETA
EUK
Elimäen Vauhti
Elisa Oyj
Endurance
Endurance Ultrarunning Team Fi
Endurance Ultrarunning Team Fin
Epoon Tapiot
Esbo IF
Esp vo
Espoo
Espoo-
Espoon Akilles
Espoon Akilles
Espoon Etanat
Espoon Suunta
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot Juoksuklubi
FMR
FU-47
Finnish Marathon Runners
Finnish Maraton Runners
Finnish Maraton Runners
First Training Triathlon
Fiskarin Urheilijat -47
Fribergs Gurkor
Friskis & Svettis
Friskis&Svettis
GammelDansk-yhdistys
Gastrocnemius Ferreus
HC Maitohapot
HCK-Kaivoksela
HE-Fysio
HIFK
HIFK Friidrot
HIFK Friidrott
HIFK friidrot
HIFK friidrott
HKI
HKT
HKV
HPV
HSU
Haapalan Karhut
Hamarin Elo
Hamina
Haminan Ponteva
Hattula
Heinolan Isku
HelTri
Helsingfors Skridsko Klubben
Helsingin Jyry
Helsingin Kisa-Veikot
Helsingin Poliisi-Voimailijat
Helsingin Poliisivoimailijat
Helsingin Suunnistajat
Helsingin Tarmo
Helsingin Uimarit
Helsingin poliisivoimailijat
Helsinki
Helsinki Running Crew
Helsinki Running Team
Helsinki Training Co.
Helsinki Triathlon
Helsinki triathlon
Heltri
Hiidenkiertäjät
Hki
Hki Triathlon
Honkajoen Seudun Urheilijat
Huikea Kamppailu
HyPy Tri
Hypy
Hyvinkään Pyöräilijät / Triathl
Hyvinkään Rasti
Hyvinkään Seudun Urheilijat
Hyvinkään seudun urheilijat
Häijyt
Hämeenlinna
Hämeenlinnan Tarmo
IF Sibbo Vargarna
IF Sibbo-Vargarna
IFK Marienhamn
IP-08
Iitin Pyrintö
Ingå IF
JYRY
Joensuun Kataja
Jokela
Joken Talli
Joken talli
Juoksufoorumi.fi
Juoksutapiot
Jyväskylä
Järvenkiertäjät
Järvenpää
KAFA
KP-75
KPK
KPK 24/7
KPK24/7
KU-58
KUTU Triathlon
Kaivopuiston Kiertöjöt
Karhulan Katajaiset
Kauniainen
Kenttäurheilijat 58
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58 / Maratonko
Kenttöurheilijat-58
Kerava
Keravan Pallo -75
Keravan Uimarit
Keravan Urheilijat
Keski Uudenmaan Yleisurheilijat
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Keski-Uudenmaan yleisurheilu
Kestävyyttä Pintakaasulla
Kestävyyttä Pintakaasulla 24/7
Kestävyyttä pintakaasulla 24/7
King Bee Super Honey
King Bee Super Honey Team
Kirkkonummi
Korske
Korso
Korson Kengurut
Kotihotelli
Kouvola
Kouvolan Suunnistajat
Kouvolan Urheilijat
Kove Road Runners
Ku-58
Kunnon Pohjat
Kustavin Ahto
Kymin Suunnistajat
LUP
LUP-82
LUU
Lahden Ahkera
Lahden Suunnistajat -37
Lahti
Lahti Sport 35+
Lammin Säkiä
Lappeenrannan urheilumiehet
Leppoävaaran Sisu
Leppävaaran Sisu
Liljendal
Lohja
Länsi-Uudenmaan Urheilijat
MS Parma
MT Personal Training
Multia
Muuraus- ja Laatoitustyö S.T.
Mäntsälän Urheilijat
NCC Rakennus Oy
Nummela
Nummisten Vilkas
Nurmijärven Yleisurheilu
Nurmijärvi
Nutta
Nónez Cruz
OC Puisto
OK Trian
Ojakkala
Ok Trian
Old Horse
Orimattilan Jymy
Oulu
Paimion Rasti
Pakilan Visa
Panthers Järvenpää
Parikkalan Urheilijat
Peräkylän Ponnistus
Pihkaniskat
Piikkiö
Porvoo
Porvoo Urheilijat
Porvoon Urheilijat
Porvoon urheilijat
Pro Elite Runners
Projekti 40
PuiU
Puistolan Pyry
Puistolan Urheilijat
Puistolan Urheilijat / Maratonk
Puistolan urheilijat
Pulssit
Päijät-Hämeen Aikuisurheilijat
Päijät-Hämeen Veteraaniurheilja
Päijäthämeen aikuisurheilija
Päämajan Pallo
RAS-KU
RC Eemeli
Raahen Vesa
Rasti-Kurikka
Rautakourat
Rekolan Raikas
Rekoloan Raikas
Road Runners Joensuu
Rovaniemen Roadrunners
Run for good
Run2gether
Runners Club
Runners Club
Runners High
Runners High
Runners High Maratonklubi
Runners club
Runner«s Club
Runner´s Club
Running Finland
SIF
SLK
SRV
Salomon Finland
Samba
Samba Trail Running Club
Sato Hotellikoti
Savonlinnan Riento
Sjundeå IF
Skinnarilan Vapaavaltion Maajou
Slalomseura
Sonera Runners
Spo-ve
Sporttiklubi
Sporttiveteraanit
Squeezy Team
Suomen Kustavin sauna&hiihtoseu
Syrjänmäen Vauhti
Tampere
Tapanilan Erä
Tawastia Trail Club
Team Cycle Center
Team Wassu
Tekes Innodurance
Tekes Innodurunner
Teme Ski Team
Tio Rättens Män
Toijalan Vauhti
Triathlon Vantaa
Triathlon Vantaa ry
Triing Finns
Tunkki pitoon
Turku
Turun Urheiluliitto
Tuusula
Tuusulan Voima-Veikot
Täppsportlased / Friskis &Svett
Täppsportlaseo
Uusimaa juoksee
VSVU
VU
Vaajakosken Kuohu
Vaaralan raastaja
Valkeala
Valpastin Oy
Valtra
Valvomon atleettiklubi
Vantaa
Vantaaa
Vantaan Hiihtoseura
Vantaan Salamat
Varsinais-Suomen Veteraaniurhei
Vehkalahden Veikot
Velosalo
Vihti Triathlon
Viipurin Urheilijat
Viipurin urheilijat
Visser
Volvomia atleettiklubi
Walford UK
Wandas Lokomotiv
X-tri Lahti
Ylivieskan Kuula
Ylästön Lenkkikerho
and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
Best
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
OTHER
ABB
ABB Oy / Kestävyyttä Pintakaasu
Aijalan Pamaus / Kestävyyttä Pi
Aktia Pankki Oyj
Alppilan Salamat
Anjalan Liitto
Autovuokraamo Aurent Oy
B-12 powerwalking group
B12 - Powerwalking Group
BS-PU Triathlon
CSC
Downtown 65
ETA
EUK
Elimäen Vauhti
Elisa Oyj
Endurance
Endurance Ultrarunning Team Fi
Endurance Ultrarunning Team Fin
Epoon Tapiot
Esbo IF
Esp vo
Espoo
Espoo-
Espoon Akilles
Espoon Akilles
Espoon Etanat
Espoon Suunta
Espoon Tapiot
Espoon Tapiot Juoksuklubi
FMR
FU-47
Finnish Marathon Runners
Finnish Maraton Runners
Finnish Maraton Runners
First Training Triathlon
Fiskarin Urheilijat -47
Fribergs Gurkor
Friskis & Svettis
Friskis&Svettis
GammelDansk-yhdistys
Gastrocnemius Ferreus
HC Maitohapot
HCK-Kaivoksela
HE-Fysio
HIFK
HIFK Friidrot
HIFK Friidrott
HIFK friidrot
HIFK friidrott
HKI
HKT
HKV
HPV
HSU
Haapalan Karhut
Hamarin Elo
Hamina
Haminan Ponteva
Hattula
Heinolan Isku
HelTri
Helsingfors Skridsko Klubben
Helsingin Jyry
Helsingin Kisa-Veikot
Helsingin Poliisi-Voimailijat
Helsingin Poliisivoimailijat
Helsingin Suunnistajat
Helsingin Tarmo
Helsingin Uimarit
Helsingin poliisivoimailijat
Helsinki
Helsinki Running Crew
Helsinki Running Team
Helsinki Training Co.
Helsinki Triathlon
Helsinki triathlon
Heltri
Hiidenkiertäjät
Hki
Hki Triathlon
Honkajoen Seudun Urheilijat
Huikea Kamppailu
HyPy Tri
Hypy
Hyvinkään Pyöräilijät / Triathl
Hyvinkään Rasti
Hyvinkään Seudun Urheilijat
Hyvinkään seudun urheilijat
Häijyt
Hämeenlinna
Hämeenlinnan Tarmo
IF Sibbo Vargarna
IF Sibbo-Vargarna
IFK Marienhamn
IP-08
Iitin Pyrintö
Ingå IF
JYRY
Joensuun Kataja
Jokela
Joken Talli
Joken talli
Juoksufoorumi.fi
Juoksutapiot
Jyväskylä
Järvenkiertäjät
Järvenpää
KAFA
KP-75
KPK
KPK 24/7
KPK24/7
KU-58
KUTU Triathlon
Kaivopuiston Kiertöjöt
Karhulan Katajaiset
Kauniainen
Kenttäurheilijat 58
Kenttäurheilijat-58
Kenttäurheilijat-58 / Maratonko
Kenttöurheilijat-58
Kerava
Keravan Pallo -75
Keravan Uimarit
Keravan Urheilijat
Keski Uudenmaan Yleisurheilijat
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Keski-Uudenmaan yleisurheilu
Kestävyyttä Pintakaasulla
Kestävyyttä Pintakaasulla 24/7
Kestävyyttä pintakaasulla 24/7
King Bee Super Honey
King Bee Super Honey Team
Kirkkonummi
Korske
Korso
Korson Kengurut
Kotihotelli
Kouvola
Kouvolan Suunnistajat
Kouvolan Urheilijat
Kove Road Runners
Ku-58
Kunnon Pohjat
Kustavin Ahto
Kymin Suunnistajat
LUP
LUP-82
LUU
Lahden Ahkera
Lahden Suunnistajat -37
Lahti
Lahti Sport 35+
Lammin Säkiä
Lappeenrannan urheilumiehet
Leppoävaaran Sisu
Leppävaaran Sisu
Liljendal
Lohja
Länsi-Uudenmaan Urheilijat
MS Parma
MT Personal Training
Multia
Muuraus- ja Laatoitustyö S.T.
Mäntsälän Urheilijat
NCC Rakennus Oy
Nummela
Nummisten Vilkas
Nurmijärven Yleisurheilu
Nurmijärvi
Nutta
Nónez Cruz
OC Puisto
OK Trian
Ojakkala
Ok Trian
Old Horse
Orimattilan Jymy
Oulu
Paimion Rasti
Pakilan Visa
Panthers Järvenpää
Parikkalan Urheilijat
Peräkylän Ponnistus
Pihkaniskat
Piikkiö
Porvoo
Porvoo Urheilijat
Porvoon Urheilijat
Porvoon urheilijat
Pro Elite Runners
Projekti 40
PuiU
Puistolan Pyry
Puistolan Urheilijat
Puistolan Urheilijat / Maratonk
Puistolan urheilijat
Pulssit
Päijät-Hämeen Aikuisurheilijat
Päijät-Hämeen Veteraaniurheilja
Päijäthämeen aikuisurheilija
Päämajan Pallo
RAS-KU
RC Eemeli
Raahen Vesa
Rasti-Kurikka
Rautakourat
Rekolan Raikas
Rekoloan Raikas
Road Runners Joensuu
Rovaniemen Roadrunners
Run for good
Run2gether
Runners Club
Runners Club
Runners High
Runners High
Runners High Maratonklubi
Runners club
Runner«s Club
Runner´s Club
Running Finland
SIF
SLK
SRV
Salomon Finland
Samba
Samba Trail Running Club
Sato Hotellikoti
Savonlinnan Riento
Sjundeå IF
Skinnarilan Vapaavaltion Maajou
Slalomseura
Sonera Runners
Spo-ve
Sporttiklubi
Sporttiveteraanit
Squeezy Team
Suomen Kustavin sauna&hiihtoseu
Syrjänmäen Vauhti
Tampere
Tapanilan Erä
Tawastia Trail Club
Team Cycle Center
Team Wassu
Tekes Innodurance
Tekes Innodurunner
Teme Ski Team
Tio Rättens Män
Toijalan Vauhti
Triathlon Vantaa
Triathlon Vantaa ry
Triing Finns
Tunkki pitoon
Turku
Turun Urheiluliitto
Tuusula
Tuusulan Voima-Veikot
Täppsportlased / Friskis &Svett
Täppsportlaseo
Uusimaa juoksee
VSVU
VU
Vaajakosken Kuohu
Vaaralan raastaja
Valkeala
Valpastin Oy
Valtra
Valvomon atleettiklubi
Vantaa
Vantaaa
Vantaan Hiihtoseura
Vantaan Salamat
Varsinais-Suomen Veteraaniurhei
Vehkalahden Veikot
Velosalo
Vihti Triathlon
Viipurin Urheilijat
Viipurin urheilijat
Visser
Volvomia atleettiklubi
Walford UK
Wandas Lokomotiv
X-tri Lahti
Ylivieskan Kuula
Ylästön Lenkkikerho
Selected clubs and
0 best
winner
3 best
5 best
10 best
20 best
50 best
100 best
200 best
300 best
400 best
500 best
1000 best
1500 best
Long club names
Short club names
|
< Competitions index page
|
<< Other Competitions
|
Feedback
|
Search from results
|
Try new version of online-service >
|
Form of the results:
Table
'Traditional'
Mobile devices
Press