Koululiikuntaliiton suunnistusmestaruuskilpailut Viesti 27.8.2011

B

Situation in relay 1. leg Change-over 2,9 km

1FINMikkeli (110)18:07Ahola Joonas18:07
2FINJyväskylä (92)+19Miro Tuomala18:26
3FINKuopio (101)+36Aleksi Sopo18:43
4FINLapua (106)+2:00Matti Herttua20:07
5FINImatra/Ruokolahti/Järvenpää (91)+2:05Aaro Lampinen20:12
6FINPorvoo (120)+2:08Casper Linnaila20:15
7FINKouvola (99)+2:11Joona Tynys20:18
8FINRaasepori (123)+2:15Tuomas Puputti20:22
9FINMikkeli 2 (111)+2:41Syrjäläinen Topi20:48
10FINRovaniemi (124)+2:43Mikko Rahkola20:50
11FINTampere (130)+2:58Jussi Harju21:05
12FINPirkkala (119)+3:03Eevert Toivonen21:10
13FINHelsinki (82)+3:04Anton Salmenkylä21:11
14FINKuortane (102)+3:13Jasmi Joensuu21:20
15FINKokkola (97)+3:19Björkgård Jonas21:26
16FINHelsinki 2 (83)+3:57Artur Kulagin22:04
17FINOulu 2 (116)+3:59Jere Pernu22:06
18FINIkaalinen 2 (89)+4:00Henri Kangasniemi22:07
19FINLapua 2 (107)+4:06Matias Hakala22:13
20FINHelsinki (U) 3 (84)+4:16Mirabella Tolonen22:23
21FINTampere 2 (131)+4:22Vili Mustonen22:29
22FINKruunupyy (142)+4:30Strandvall Alexandra22:37
23FINTampere 3 (132)+4:38Akseli Ketola22:45
24FINLänsi-Turunmaa (109)+4:39Ida-Marie Cederberg22:46
25FINPorvoo 2 (121)+4:41Emil Sevelius22:48
26FINTampere 5 (134)+4:48Antti Leonsaari22:55
27FINKangasala (94)+4:59Siiri Hämäläinen23:06
28FINRovaniemi 2 (125)+5:04Ella-Noora Rahkola23:11
29FINAlajärvi (75)+5:06Joonas Mäkelä23:13
30FINHamina 2 (80)+5:11Reetta Pakkanen23:18
31FINKangasala 2 (95)+5:21Jonna Järvinen23:28
32FINKeminmaa-Tornio-Ylitornio (96)+5:50Arttu Taulavuori (tornio23:57
33FINTuusula (137)+6:37Oskari Jumppanen24:44
34FINOrimattila (114)+7:41Roosa Hyvärinen25:48
35FINAlavus (76)+7:57Eveliina Nurmi26:04
36FINOulu (115)+7:58Juliaana Näsi26:05
37FINLappeenranta (104)+8:10Antti Saikko26:17
38FINUlvila (139)+8:12Nissinen Ville26:19
39FINSomero (129)+8:23Simo Vaittinen26:30
40FINPerho (118)+8:30Kivelä Joonatan26:37
41FINHamina (79)+8:34Saana Suutari26:41
42FINMäntsälä (113)+8:52Pinja Antikainen26:59
43FINTurku (136)+9:38Jerkku Laura27:45
44FINOulu (Y) 3 (117)+10:49Joni Saarela28:56
45FINSeinäjoki (128)+10:59Pihla Pasanen29:06
46FINMustasaari (112)+11:00Caj Snickars29:07
47FINVantaa (141)+11:03Aleksi Pietikäinen29:10
48FINTampere 6 (135)+11:05Leevi Pohja29:12
49FINForssa (78)+11:08Akseli Julkunen29:15
50FINHämeenkyrö (86)+11:17Vesa Suonurmi29:24
51FINKurikka (103)+11:41Mikko Männistö29:48
52FINPudasjärvi (122)+12:23Arttu Jokikokko30:30
53FINIlmajoki (90)+13:19Koskela Sanna31:26
54FINHämeenlinna (87)+14:42Mikja Heikkilä32:49
55FINTuusula 2 (138)+18:30Katariina Aaltonen36:37
56FINHaukipudas (81)+18:33Saana Backman36:40
57FINUusikaarlepyy (140)+18:41Walter Granlund36:48
58FINKouvola 2 (100)+19:09Jani Ollikka37:16
59FINIkaalinen (88)+20:54Anri Pohjonen39:01
60FINLuumäki (108)+21:00Joonas Huuhko39:07
61FINHyvinkää (85)+21:46Henna Turpiainen39:53
62FINKokkola 2 (98)+23:03Laine Valtteri41:10
63FINTampere 4 (133)+23:04Pyry Mustonen41:11
64FINLappeenranta 2 (105)+26:55Emilia Ahvonen45:02
65FINJyväskylä 2 (93)+29:01Teemu Hartman47:08
66FINRovaniemi 3 (126)+29:32Arvi Hyvönen47:39
| Form of the results:
Suomi Svenska English